Close

Побажання дівчині з добрим ранком ніжне у прозі

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для дівчини на нашому сайті Vitannya.com. Унікальна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Нехай свіжий ранковий вітерець принесе до тебе на легкому хмарці надихаючі мрії, щасливі події і мій поцілунок! Нехай обійме тебе своїми теплими промінчиками яскраве сонечко і передасть мою ніжну любов! Самого приємного ранку, нескінченно обожнювана леді!

Я бажаю моєму сонечку прокинутися з посмішкою. Нехай проблеми полетять з твого небосхилу, як дрібні хмаринки, а ранок принесе тобі виконання бажань, радісний сміх і стане початком прекрасного дня.

Ніч без тебе була занадто довгою. Не міг заснути, крутився, крутився і шукав тебе, обіймаючи подушку.. Кохана, з добрим ранком! Хочу, щоб сьогодні ти була особливо веселою і красивою*

З добрим ранком, моя улюблена. Відкривай швидше свої оченята, вставай з ліжечка і вперед — назустріч вітру щастя і своїм заповітним мріям. Бажаю тобі, люба, почати цей день з усмішки, відкрити для себе нові сторони успіху і любові, проявити себе по повній і зробити щось неймовірне в цей день. Нехай удача тебе переслідує, нехай моя любов тебе окрилює і надихає.

Нехай твоє ранок заспіває з радістю про початок дня! Стакан апельсинового соку подарує запал, а може ароматна, тягуча, чарівна чашка кави розігріє емоції, чуттєвість, наповнюючи кожну хвилину романтикою. Моя ніжність нехай обіймає тебе до вечора.

Побажання дівчині з добрим ранком ніжне

Доброго ранку! Прекрасного дня та чудового самопочуття! Посміхнися, тебе чекає прекрасний день, наповнений чудовими подіями, усмішками і приємними справами! Нехай ранкова свіжість подарує багато вражень і нових ідей! З пробудженням тебе!

Я хочу побажати тобі самого доброго ранку на світі. Хай сонце посміхнеться у твоє вікно і розбудить тебе своїм м’яким і ніжним світлом. І ще я хочу, щоб прокинувшись, ти був сповнений сил і кипучої енергії, і щоб її вистачило тобі на весь день!

Доброго ранку! По голосу чую, що мій квіточку тільки що прокинувся. Ну так скоріше потягивайся і вставай з ліжка. Подивися у вікно, ти побачиш, як свіжо і красиво це ранок. Все навколо спокійне і радісне. Така ж моя любов. З кожним вранці вона стає все більшою і ніжною і зігріває мені серце. Хочу, що ми з тобою скоріше зустрілися, і я зміг розповісти тобі про все в моєму житті. Бажаю, щоб ти знаходила сенс у кожному прожитий день. А він ховається в любові. Сьогодні я від любові до тебе буду дарувати добро всім іншим людям. Хочу, щоб і твоє серце завжди було відкритим на інших. Щоб ми зі своєю любов’ю не ставали скнарами, а від наших душ дарували всім тепло. Знай, що ти завжди мене надихаєш.