Close

Гарні вітання Юрію своїми словами з днем народження

Море чудових і незрівнянних привітань Юрію з днем народження і ювілеєм Ви знайдете на сайті Vitannya.com. Дивовижно красиві і просто чудові побажання з днем народження.

Самому хорошій людині в світі, милому і чудового Юрію, мої щирі побажання. В день твого народження щастя наповнило твій дім і назавжди залишиться у твоєму серці. Знаєш, я радію, що можу ось так прийти до тебе в гості і побажати тобі всього самого найкращого. Нехай так буде завжди.

Дорогий Юрію! Сьогодні ти став на один рік дорослішими. І ти вступаєш в наступну річну спіраль свого життя. Тебе чекають нові дороги і незвідані шляхи, нові відкриття і звершення, нові емоції та знайомства. На жаль, всякий новий досвід не завжди буває гладким. Нерідко ми падаємо і набиваємо гулі, а то і залишаються глибокі рани і порізи на серце. Але таке життя… Головне, на цьому шляху продовжувати вірити в себе. Знаходити людей, які тебе підставлять плече в скрутну хвилину, і скажуть потрібні слова, коли немає сил рухатися далі. Йти і знати, що з кожним падінням є підйом, за кожною вершиною є нові піки. З кожним кроком ти стаєш сильнішим, з кожним досягнутим результатом зростає віра в себе. Тож бажаємо тобі пам’ятати, що основна сила вона в тобі. А друзі та близькі підтримають тебе в цьому усвідомлення. Віри і удачі у всьому! З днем народження!

Хоробрий, добрий і красивий Юрій, в твій день бажаю тобі сили, щастя, здоров’я і перемог. Нехай кожен день дарує можливість відчувати себе крутим, успішним і улюбленим. Всіх благ тобі, Юрію, удачі і здоров’я!

Вітаємо тебе, Юрій, з Днем твого народження. І бажаємо, щоб у всіх своїх починаннях, ідеях і справах ти був Юрієм Долгоруким. Щоб досягав небачених висот, як Юрій Гагарін. Був таким же веселим оптимістом, як Юрій Нікулін.

З днем появи на світ, Юра. Бажаю тобі сьогодні найбільш теплих і ласкавих слів, палких зізнань і похвальних одкровень. Нехай буде багато привітань, посмішок, подарунків. Нехай ти відчуєш себе самим щасливим на світі!

Красиві привітання Юрія з днем народження

В такий день не хочеться говорити банальностей. Але, а як їх не сказати, якщо у них укладено багато чого важливого? Адже так хочеться побажати міцного здоров’я. Так важливо бути в усі зброю у досягнення цілей і не відволікатися на лікування. Адже зі здоров’ям ти можеш бути повноцінною опорою і захистом для своєї сім’ї і проводити з ними головні хвилини свого життя. Адже будучи здоровим, ти можеш працювати на своєму улюбленому терені, просуватися по кар’єрних сходах і бути впевненим у собі. І заробляти достатньо грошей і на себе, і на сім’ю, і на всякі радощі, які дають щастя і веселощі. Так що ж побажати крім здоров’я? Напевно, удачі. Щоб все складалося в потрібному тобі руслі. Терпіння. Щоб не витрачати нерви на неприємні ситуації, які забирають у нас здоров’я. І тільки хороших людей в оточенні, які б не забирали ні часу, ні терпіння, ні здоров’я. З днем народження, Юрію!