Close

Привітання з ювілеєм 50 років сестрі своїми словами

Найбільш зворушливі та душевні поздоровлення з ювілеєм для сестри на 50 років тільки у нас. Гарні вірші і проза запамятовується від наших авторів не залишить байдужою вашу сестричку.

Тобі сьогодні 50, люба моя сестра. І нехай твоє життя буде сповнене вірою, любов’ю, теплом, добром і чудесами на оцінку п’ять, а нерозуміння і смуток залишаються на шкалі близько до нуля. Бажаю відчувати свою зрілу молодість і пишатися нею.

Дорога сестричка! Тобі сьогодні 50, а для мене ти все та ж дівчина, з якою ми лазили по дахах, билися з-за іграшок і бідкалися на підступних, але красивих хлопчиків. Від всього серця вітаю тебе, моя улюблена сестра, з ювілеєм. Ти моя сама справжня найкраща подруга, з якою ми завжди зрозуміємо. Спасибі, моя рідна, що ти є в моєму житті і буваєш поруч, коли мені це необхідно. Я дуже люблю тебе і бажаю тобі ще більшого щастя, удачі та здійснення будь твоєї потаємної мрії!

З днем народження, сестричка! Як непомітно пролетів час, тобі сьогодні 50, але я бажаю, як в твої 18: божевільної любові, радості п’янкої, виняткової краси і добра навколо! Іскристих очей, загадкової посмішки, чудового настрою, свіжої струменя в житті!

Сестра моя, вітаю з ювілеєм. За своє життя ти бачила багато і доброго, і не дуже. В день свого п’ятдесятиріччя бажаю, щоб хорошого ставало все більше і більше, а нові ювілеї ми зустрічали з радістю і захопленням. Зі святом, сестрице, з Днем Народження!

Кожен день, місяць, рік пролітають так швидко, що ми просто іноді не встигаємо за цим стежити. Іноді ми просто не встигаємо нічого зробити. Але, навіть з такої ситуації є вихід, який ми обов’язково повинні використовувати. Адже іншого виходу для нас просто немає. І в цей самий момент я вирушила в гості до своєї любої сестри. Сьогодні в її будинку зазначається її ювілей. 50 років термін зовсім не маленький. Але, не дивлячись на це, ти все одно не повинна засмучуватися. Адже ти все одно встигла так багато часу прожити, і добитися всього того, що тобі так сильно потрібно. А зараз просто постарайся провести це свято так, щоб запам’ятати його надовго. А зараз просто не сумуй, і вір в те, що твоє життя ще зможе налагодитися, і стати найкращою. І думаючи так, тобі буде набагато легше через все проходити.

Привітання з ювілеєм 50 років сестрі своїми словами

Люди ніколи не зможуть до самого кінця зрозуміти те, що їм обов’язково потрібно намагатися впоратися з усіма проблемами, в той час як вони роблять. І вже у жодному разі не можна залишати на потім. Ось чому я хочу побажати тобі в твої іменини розуму, за допомогою якого ти зможеш з усім справлятися. І ось вже скоро ми зберемося в тебе вдома, щоб відсвяткувати твоє свято. Я щиро сподіваюся на те, що у нас все зможе вийти. І зараз мені потрібно подарувати тобі подарунок, який обов’язково тобі сподобатися. І наостанок мені потрібно буде попросити тебе про те, щоб ти завжди намагалася впоратися з усіма своїми проблемами. І нехай удача ніколи не буде повертатися до тебе спиною. А кожен із твоїх друзів та родичів завжди буде готовий до тебе прийти на допомогу, так що просто чекай цього, і надійся на це, і тоді все у тебе вийде.