Close

Красиві привітання Олені своїми словами з днем народження

На сайті Vitannya.com самі теплі слова, щирі побажання і оригінальні привітання з днем народження для Олени. Заходь на наш сайт і оберіть найпрекрасніші вітання з днем народження.

Мила Ленуся! Рослина, що символізує твоє ім’я, жовтець, цвіте яскраво і красиво, будь і ти такий же помітною і привабливою. І нехай оточуючі тебе обожнюють не менше, ніж цінується метал всіх Олен — золото! З днем народження!

Оленка, прекрасна Олена, сьогоднішній день ми можемо законно назвати твоїм, адже у віконце постукав твій День Народження! Нехай ні вибоїни, ні вибоїни на твоєму шляху не заважають тобі йти до своєї мети і мріям. Міцно і впевнено тримай кермо свого життя, щоб круті повороти не приносили тобі прикрощів і печалі. Новий день – це маленький шматочок з життя, тому проживай його гідно.

Вітаю з днем народження прекрасну Олену. Люба, я тобі бажаю щасливої дороги життя, поворотів радості і удачі, зупинок успіху і перемог, попутного вітру і світлої надії, прекрасного здоров’я і чудового настрою.

Як хочеться побажати тобі, наша ніжна Олена, стільки світла і тепла, щоб їх вистачило на все твоє життя! Щоб і сьогоднішній, і кожен твій День народження, ми могли відзначати, ось так само, ніжачись під променистим поглядом твоїх надзвичайно красивих очей. З тобою поруч завжди легко і спокійно. Ти вмієш розуміти з півслова, обігрівати на відстані, підтримувати щиро. Залишайся завжди такою ж, прекрасна Олена!

Щоденного щастя, Любові щирої, Щохвилинної радості, Неймовірної краси всередині і навколо тебе, Абсолютних перемог. З днем народження, мила Олена. Будь розумна, мудра, прекрасна, чудова і чарівна, а, головне, здорова і кохана!

Красиві привітання Олені з днем народження

З днем народження, Олена! Нехай буде стабільність і в родині і в кар’єрі, терпіння, розуміння з півслова, світлі думки в голові. Цього застілля по святах, хороших друзів за столом, богатирського здоров’я. Нехай життя відводить від прикростей, навпаки, принесе позитив, задоволення, довгоочікувані події, далекі поїздки, цікаві зустрічі, заманливі пропозиції.

В твій перший день життя у цьому світі батьки подарували тобі ім’я Олена. Воно стало основою твого прекрасного характеру: добродушності, радості, любові до життя і готовність до великих звершень. Однак мало лише одного характеру й долі, щоб досягти бажаних висот. Твоя сила, праця, терпіння і всі якості, які ти сама в собі виховала, зробили тебе такою прекрасною і успішною жінкою. Кожен рік у скарбничку своїх знань і навичок ти додаєш щось нове, стаючи ще більш прекрасним людиною. Бажаю тобі, Олено, не зупинятися на досягнутому. Покладайся на свої сили, а також на підтримку самих близьких людей. Любові, здоров’я і благополуччя!