Close

Красиві привітання Олексію своїми словами з днем народження

Тільки найкращі та незвичайні привітання для чоловіка по імені Олексій з днем народження і іменинами. Велика добірка чудових привітань у віршах і прозі на порталі Vitannya.com.

Альошка, привіт! Сьогодні твій День народження, який бажаю гарно відсвяткувати. А також хочу побажати кілограм грошей, 10 кіло — удачі, центнер — щастя і тонни любові! Зі святом!

У сьогоднішній свято, я побажаю тобі, Олексію, щоб ти завжди йшов до переможного кінця, і ніколи не зупинявся на півдорозі! Успіхів тобі і щастя! Нехай доля буде до тебе прихильною, і не прискіпливої! З днем народження! Кохання і міцного здоров’я!

Іменинника Олексія сердечно вітаємо з Днем Народження! Бажаємо тобі добра й мудрості, здоров’я і удачі! Хочемо, що б всі поставлені перед тобою мети здійснювались, а мрії ставали реальністю! У перекладі з давньогрецької Олексій — це захисник. Бажаємо тобі в житті стати опорою і захистом для самої прекрасної дівчини, якій ти гідний! З Днем Народження!

Дорогий наш Олексій! Бажаємо тобі завжди залишатися таким же добрим людиною, в якому живуть прекрасні якості співчуття і доброзичливості до людей. Бажаємо досягти величезних успіхів, ніколи не втрачати твердість духу і віри в себе. Ніколи не звертай уваги на злостивців, прагни вперед, адже ти завжди здатний вибирати правильні шляхи. З днем народження!

Олексій, ну ось і настав ще один твій день ангела. Що можна побажати? Та всього лише самого доброго і хорошого. Миру тобі, добра і любові! Та нехай твій ангел-охоронець завжди буде з тобою і завжди тебе оберігає від усіх бід і негараздів! Вітаю!

Красиві привітання Олексія з днем народження

Льошка, друже, з святом! Хочеться побажати тобі, щоб твій ангел-зберігач ніколи не залишав тебе, завжди направляючи на вірний шлях. Нехай життя тобі скрізь буде світити зелене світло, а червоний спалахуватиме лише для того, щоб вчасно попередити тебе. І нехай дорога буде без жодної купини!

Кожен день несе з собою різні емоції, які людина в будь-якому випадку повинен буде прийняти. А все тому, що іншого виходу у нього просто не залишається. І ось сьогодні настав день народження, який так сильно чекали. Якщо чесно, мені навіть і не гадалось, що все може так добре вийти. Але, все вийшло саме так, як і повинно було бути. І мені дуже хочеться сказати тобі з днем народження. Я розумію те, що у твоєму житті буде досить складно зовсім впоратися. Але, адже іншого виходу в тебе просто не залишається. Мені дійсно хочеться зробити в твоєму житті все так, щоб це ти запам’ятав на багато років вперед. І наостанок я скажу тобі про те, що ти неймовірний чоловік, який завжди повинен залишатися ось таким світлим. І нехай удача завжди буде знаходитися поруч з тобою, адже це так сильно важливо.