Close

Красиві привітання похреснику з днем народження своїми словами до сліз

Красиві привітання похреснику з днем народження на сайті Vitannya.com. Душевні і забавні побажання в день народження для похресника.

Привітання хрещенику з днем народження своїми словами

Гарні привітання похреснику з днем народження

Мій славний похресник росте, як на дріжджах, от і сьогодні ми відзначаємо його черговий День народження. Ти просто чудовий хлопець, такий енергійний, веселий, завжди сповнений сил, твій сміх змушує посміхатися всіх навколо. Залишайся таким же усміхненим і безтурботним і будь щасливий, малюк.

Я хочу тебе привітати у цей день з днем народження! Побажати щастя в житті, любові, здоров’я! І сказати, що життя — хоч і не легке часом, і нам часто доводиться боротися з труднощами, які воно нам підносить, і часто плакати й страждати через втрати й невдачі…, але все ж воно прекрасне, тому що поряд з сумом по життю з нами крокує і радість, поруч з розчаруванням — крокує відданість і любов. І, як би тобі не було важко йти життєвим шляхом, над твоєю головою завжди, посміхаючись світить яскраве сонечко, зігріваючи твоє замерзле серце, і даючи надію на успіх! Після проливного дощу невдач, виходить зі своїх палаців семибарвна веселка, даруючи знову заспокоєння серця і світ душі! Помічай все це! І нехай Бог ніколи тебе не залишить одного на твоєму життєвому шляху!

Дарую тобі в цей незвичайний день, день твого народження, мій похресник, щастя солодку цукерку, радості легкий вітерець, море вражень і озеро віри, а ще дарую тобі океан любові твоїх батьків, адже ніхто тебе так не любить, як вони! Бажаю тобі, щоб ти вчився в 100 разів краще за всіх у школі, щоб все добивався і досягав легко і невимушено!

З днем народження, похресник, синку! Ти мені — зовсім як рідний, і у твій день народження я на правах батька, нехай і хрещеного, хочу сказати тобі добре слово і дати невелику пораду! Перш за все, живи й чини так, як велить серце. Не женися за примарним і цінуй те, що маєш. Борися за своє щастя і бережи його! І, звичайно, будь завжди, для початку — до глибокої сивини, здоровий, бадьорий і веселий!

Милий мій хлопчику! Ти не просто мій похресник, ти для мене, як рідний син. Бажаю тобі у твій славний день народження море посмішок і океан удачі. Нехай з тобою все життя будуть поруч тільки самі вірні друзі та близькі товариші. Нехай у долі твоїй з’явиться та, єдина, яка зробить тебе по-справжньому щасливим чоловіком. Здоров’я й успіху тобі, дорогий!

Привітання хрещенику з днем народження у прозі

Красиві привітання похреснику з днем народження

Дорогий похресник! Бажаю тобі знайти в собі то джерело енергії, ту віру, яка допоможе виконати будь-яку мрію. А я тебе завжди підтримаю у твоїх хороших прагненнях!