Close

Гарні привітання з днем народження своїми словами до сліз

Щиросердечні вітання з днем народження своїми словами ти знайдеш на сайті Vitannya.com. Щирі і сонячні побажання подарують заряд гарного настрою на день народження.

Листівка гарні привітання з днем народження своїми словами до сліз

ТОП побажань та гарних привітань, з Днем Народження своїми словами в прозі, зворушливі до сліз, душевні.

Вітаючи тебе з народженням, хочеться сказати тобі, що ти той чоловік, який здатний поєднувати в собі не поєднувані речі. Ти можеш бути дуже веселим, а можеш сильно сумувати, ти можеш бути диким левом, а можеш бути ніжним та лагідним, грайливим котиком. Ти можеш дивитися на мене очима повними любові і ніжності, а можеш дивитися  невинним й щирим поглядом. Я хочу, щоб ти знав, що я люблю в тебе все і від всього серця вітаю тебе!

Дорогий, _________________ ! В день твого народження я хочу побажати тобі пливти по життю, як по океану, у якого немає кінця! Нехай твій корабель буде міцний і повний до країв всім необхідним для життя! Нехай капітаном цього корабля буде сам Бог, який не допустить, щоб ти потонув у вирі скорботи і гріха! Щастя тобі і впевненості в тому, хто веде твій корабель!

Хочу побажати в твій день народження, щоб ти був простий, як вітер, невичерпний, як море, і як земля, насичений пам’яттю. Будь легкий на підйом, як вітрило корабля, веселим будь, як пісні хвиль, що співають на просторі. І нехай живе в тобі завжди весь трепет життя усіх часів і рас!

Нехай тоді щастя буде таким спалахом! Побажаю сьогодні тобі багато всього, але тільки хорошого!

Гарне привітання з днем народження до сліз - картинка

Гарні привітання з днем народження своїми словами до сліз для іменинників

Сьогодні прекрасний і радісний день – твій день народження! Ми хочемо щиро привітати тебе з цим святом! Бажаємо в цей день море посмішок, визнань і подарунків. Нехай ніколи не залишає тебе щастя, а здоров’я з роками тільки зростає. Нехай кожен новий день у твоєму житті буде кращим за попередній!

Є люди, до яких тягне, поруч з якими добре і надійно. Ти – один (одна) з них! Тому сьогодні, в твій день народження, тебе оточують вірні друзі. Так нехай же не тільки у свята, але і в будь який інший день поруч з тобою будуть віддані тобі люди, готові прийти на допомогу! У твій день народження від усього серця бажаю тобі міцного здоров’я! Йди по життю легко, без непотрібних тривог і виснажливих проблем. Нехай усі турботи будуть тільки в радість. Щастя тобі, сонячних днів і великої удачі! Зі святом!

З днем народження!  Від усієї душі вітаю тебе! Бажаю тобі здоров’я і щастя! Щоб в житті і в роботі тебе супроводжувала удача! Завжди залишайся такою, яка ти є. Скільки в тобі позитивної енергії і людських достоїнств!!!  Твоя інтуїція і чарівність, робить тебе особливою. У тебе дуже багато інших чудових якостей. Бережи все це. Залишайся завжди такою же душевною людиною!  Нехай життєві обставини складаються так, щоб цей список тільки поповнювався.