Close

Красиві зворушливі привітання з днем народження в прозі

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Красиві привітання з Днем народження у прозі

Це наш Топ найкращих красивих привітань та побажань з днем народження в прозі

Свято явища тебе на світ завжди особливе, і очікування його лише підсилює радість від прийняття сюрпризів і вітальних добрих слів. Нехай в душі задумане напевно виповниться, а намічені цілі стрімко наближаються до логічної перемоги! Бажаю, щоб трепетне хвилювання, як у безтурботному дитинстві, подарувало цього дня казкове обрамлення!

Нехай буде багато щирих привітань в день народження! Сьогодні тобі напевно вже побажали і щастя, і здоров’я, і багатства, і любові. Все це, звичайно, дуже важливо, але не буду повторюватися… хочу, щоб зараз ти просто подумав про те, чого тобі найбільше хотілося б — я бажаю, щоб до наступного дня народження це обов’язково збулося!

З днем народження! Сьогодні ти все бачиш в іншому світлі: світ розкривається тобі назустріч усмішками друзів і випадкових перехожих, в душі плескаються хвилі безпричинної радості, промені сонця лоскочуть обличчя, а повітря пахне ароматами квітів і дорогих парфумів. Бажаю, щоб настрій завжди залишався світлим і піднесеним, почуття були загострені до межі, а відчуття безмежного щастя наповнювало серце!

Бажаю щасливих днів життя, таких яскравих, як картинка в телевізорі! Сердечно вітаю тебе з Днем народження!

Нехай тебе завжди супроводжує просте людське щастя, міцне здоров’я, сімейне благополуччя і сімейний затишок. Загадуй бажання, щоб вони обов’язково збулися в цей день!

Вітаю тебе зі святом! Бажаю, щоб твоє життя було безхмарним, як небо над самим престижним курортом, довгим, цікавим і насиченим, як серіал «Санта-Барбара». Нехай твої очі завжди світяться від щастя, ніби полярне сяйво над полюсом. Щастя тобі, довголіття і любові.

Картинка з Днем народження

Красиві зворушливі поздоровлення у прозі з днем народження іменинникам

Вітаю з днем народження і хочу сказати, що життя у нас одне і тому не варто чогось боятися чогось побоюватися або щось залишати в стороні. Бажаю сміливо йти до своїх цілей, бажаю пробувати все, що хочеться, бажаю ніколи не жалкувати про що-небудь і завжди жити, прислухаючись до свого серця і довіряючи внутрішнім покликам.

Дощі бувають у житті часто, але ти бери з собою парасольку, і не сумуй, прошу, марно – вбереже тебе ж він! Ніколи не падай духом! Вихід є з будь-якої ситуації! Тільки треба не ховатися від проблем, а йти і вирішувати їх сміливо не сумніваючись у своєму успіху! З днем народження тебе! І пам’ятай, що парасолька – це твої друзі! Коли одному не впоратися, клич тих, хто тебе любить і допоможе залишитися сухим!