Close

🎉Нові привітання з Днем народження своїми словами, українською мовою

Нові, красиві і оригінальні привітання з днем народження на порталі Vitannya.com. Відправ гарне привітання близькій людині в цей особливий день.

Зворушливі, гарні та милі привітання з Днем народження – це особливий спосіб висловити свої найтепліші почуття та побажання близькій людині в цей особливий день. Це момент, коли слова набувають особливого значення.

Ми зібрали для вас безліч нових довгих та коротких привітань з Днем народження українською мовою, які ви зможете використовувати, висловлюючи свої почуття та побажання у святковий день. Не буває забагато щирих привітань в день народження! Використовуючи власні слова, ви зможете надати вітанню особливого звучання.

Найкращі привітання з Днем Народження своїми словами у прозі

Листівка з Днем народження

Я вітаю чудову і славну людину з днем народження. Хочу тобі побажати блакитного неба над головою. Нехай з цього неба летять нескінченні зграї ідей та натхнення. А вітер змін хай приносить лише хороші новини та зміни на краще. Хай у твоєму домі завжди живуть радість, щастя і затишок. З днем народження!

З Днем народження! Свої вітання тобі з твоїм днем народження ми приготували ще в минулому році, але якось не склалося їх передати, тож прийми сьогодні досить зрілі, однорічною витримки щирі слова вітань з днем народження і наші щирі побажання залишатися такою же гарною і порядною людиною.

Сьогодні ти став(ла) на рік старше, але хіба це привід для смутку? Життя не стоїть на місці. І сьогодні я тобі побажаю завжди йти вперед, не зупинятися і не озиратися назад! І тоді все буде чудово! З Днем народження!

Також є: Картинки з днем народження

Сьогодні, в цей знаменний для тебе день, я хочу побажати тобі бути для кого-то дуже особливим і потрібним, тому що важливо мати людину,  якої ти не байдужий, бути для когось підтримкою і опорою. Іноді  необхідно відчувати себе сильним і неодмінно бути рішучим і проникливим для самого себе, щоб давати відсіч усім негараздам! Бережи і цінуй себе, ти один такий! З днем народження!

Вітаю вас з Днем народження! Бажаю, щоб відмінний настрій завжди супроводжував вас, щоб кожен світанок дарував віру в те, що всі мрії здійснюються! Хай оточують тільки хороші люди, хай серце буде наповнене любов’ю, а душа співає веселі пісні!

Зворушливі привітання для іменинників з днем народження своїми словами

Красива листівка з днем народження

Вітаємо з Днем народження! У цей світлий день прийми слова — побажання щастя і тепла. Нехай переступає через поріг твого будинку тільки радість, а тривоги завжди залишаються за дверима!

Завжди приємно вітати з Днем народження гарну людину! Бажаю залишатися таким же бурхливим потоком радості і веселощів. Дивись на життя з позитивом і цілеспрямованістю. Не бійся перешкод, бо, тільки долаючи їх, ми усвідомлюємо, заради чого варто жити. Май багато грошей, але не піддавайся їх спокусам. Даруй тепло і отримуй його також. Хай удача супроводжує тебе на життєвому шляху. Але найголовніше — залишайся собою.