Close

Нові привітання з Днем народження своїми словами, українською мовою

Ми зібрали для вас купу найкращіх нових та оригінальних привітань з днем народження своїми словами (в прозі) і вітальні картинки-листівки. Щоб ваши вітання здобули ще більше вираженості та стали особистими, додайте трішки слів від себе! Відправ класну откритку і красиві вітальні слова близькій людині в цей особливий день.

Найкращі українські привітання своїми словами

Листівка з Днем народження

Я вітаю чудову і славну людину з днем народження. Хочу тобі побажати блакитного неба над головою. Нехай з цього неба летять нескінченні зграї ідей та натхнення. А вітер змін хай приносить лише хороші новини та зміни на краще. Хай у твоєму домі завжди живуть радість, щастя і затишок.

З днем народження козаче! Бажаю слухати своє серце, жити за своїм принципам, не зраджувати своєму кредо і гідно проявляти себе в будь-якій ситуації. Хай доля зводить з потрібними людьми, життя дозволить зберегти своє щастя і любов, нехай твоя натура володіє неймовірною силою, а особистість — прекрасними талантами.

Свої вітання тобі з твоїм днем народження ми приготували ще в минулому році, але якось не склалося їх передати, тож прийми сьогодні досить зрілі, однорічної витримки щирі привітання з днем народження і наші побажання залишатися такою же гарною і порядною людиною.

Також у нас є: Красиві привітання мужчині та привітання жінці

Вітаю і міцно обіймаю! Сьогодні ти став(ла) на рік старше, але хіба це привід для смутку? Життя не стоїть на місці. І сьогодні я тобі побажаю завжди йти вперед, не зупинятися і не озиратися назад! І тоді все буде чудово!

Сьогодні, в цей знаменний для тебе день, я хочу побажати тобі бути для кого-то дуже особливим і потрібним, тому що важливо мати людину,  якої ти не байдужий, бути для когось підтримкою і опорою. Іноді  необхідно відчувати себе сильним і неодмінно бути рішучим і проникливим для самого себе, щоб давати відсіч усім негараздам! Бережи і цінуй себе, ти один такий!

Зі святом! Бажаю, щоб відмінний настрій завжди супроводжував вас, щоб кожен світанок дарував віру в те, що всі мрії здійснюються! Хай оточують тільки хороші люди, хай серце буде наповнене любов’ю, а душа співає веселі пісні!

Також є: Картинки з днем народження

Вітаємо з Днем народження! У цей світлий день прийми слова — побажання щастя і тепла. Нехай переступає через поріг твого будинку тільки радість, а тривоги завжди залишаються за дверима!

Завжди приємно вітати з Днем народження гарну людину! Бажаю залишатися таким же бурхливим потоком радості і веселощів. Дивись на життя з позитивом і цілеспрямованістю. Не бійся перешкод, бо, тільки долаючи їх, ми усвідомлюємо, заради чого варто жити. Май багато грошей, але не піддавайся їх спокусам. Даруй тепло і отримуй його також. Хай удача супроводжує тебе на життєвому шляху. Але найголовніше — залишайся собою.