Close

🎉Нові привітання з Днем народження своїми словами, українською мовою

Нові, красиві і оригінальні привітання з днем народження на порталі Vitannya.com. Відправ гарне привітання близькій людині в цей особливий день.

Вітаю з Днем народження! Нехай прекрасні і неповторні події щодня наповнюють твою чашу життя,  щирі зустрічаються на шляху люди, душа летить на зустріч щастю, вдача ніколи не закриває перед тобою двері. Бажаю гармонії у відносинах, неповторності у пригодах і прояву власних унікальних талантів!

Від щирого серця вітаю з твоїм днем народження! Хай кожен твій день починається з нової дороги до великого успіху і яскравої мрії. Бажаю жити за своїми правилами і діяти за своїми принципами, йти за покликом свого серця і пливти за течією свого щастя.

Бажаю в день народження аби мрії збувалися, задумане – здійснювалося, а на твоєму шляху зустрічалися цікаві люди і самі яскраві події. Нехай поруч будуть ті, хто любить тебе і цінує, і усі побажання, які ти отримаєш в цей день, будуть почуті долею і повернуться до тебе щастям і радістю!

З днем народження! Спробуй в цей день відчути себе маленькою дитиною: роби відчайдушні вчинки, даруй посмішки випадковим перехожим, говори відкрито про свої почуття і бажання. Мрій, смійся, люби!

У твій День народження нехай яскравіше сонця сяє твоя щира посмішка, а в душі переливаються яскравим світлом мільйон позитивних емоцій! Хай мрії, які ти зберігаєш у своїй душі, обов’язково стануть щасливою реальністю!

Вітаю тебе, моя люба, з Днем народження! Всі бажають того, чого на їх думку, тобі не вистачає. Я ж тобі бажаю залишатися собою! Ти прекрасна і гармонійна людина, на котру можна тільки рівнятися. В нашій компанії, ти той самобутній сонячний промінчик, який змусить посміхнутися будь-якого. Поруч з тобою себе відчуваєш під приємним заступництвом мудрості. Ти не ганяєшся за славою – вона сама тебе шукає і знаходить. Ти – позитивна людина-магніт, який притягує все найкраще, яскраве і позитивне! Так тримати!

З Днем народження! Нехай цей день буде сповнений найнесподіваніших і радісних сюрпризів і довгоочікуваних подарунків. Хай поруч з тобою завжди будуть найдорожчі люди, вірні та надійні друзі.

В День народження побажаю встигнути побачити і випробувати всі принади життя. Насолоджуйся його красою, частіше дурій згадуючи дитинство, щоб душа ніколи не стала старою, а всупереч своєму досвіду залишалася молодою і грайливою, як кошеня. Хай життя підносить солоденькі шматочки, які можна смакувати нескінченно довго.

З Днем Народження – гарні привітання своїми словами до сліз

Вітаю з Днем народження, листівка

З днем народження. Бажаю слухати своє серце, жити за своїм принципам, не зраджувати своєму кредо і гідно проявляти себе в будь-якій ситуації. Хай доля зводить з потрібними людьми, життя дозволить зберегти своє щастя і любов, нехай твоя натура володіє неймовірною силою, а особистість — прекрасними талантами.