Close

Короткі привітання з днем народження у прозі

Короткі і яскраві привітання з днем народження. На сайті Vitannya.com ти знайдеш кращі короткі привітання на день народження. Обери своє.

Картинка - привітання з Днем Народження коротке

Короткі привітання з Днем Народження: загальні, в прозі, в смс, своїми словами, з гумором, зворушливі

Вітаю з днем народження і бажаю, щоб життя було солодким і смачним варенням, наповненим веселим і чудовим настроєм.

Бажаю, щоб у тебе було все, завжди та вчасно!

Насолоди у кожній миті, яке дарує життя! І величезних можливостей всього… і у всьому.

Вітаю з днем народження! Бажаю іскристих радостей подій, променистих очей, щирих емоцій, посмішок і виконання всього бажаного! Щастя, добра і добробуту!

Вітаю тебе з самим радісним і чудовим днем у році — днем твого народження. Бажаю, щоб всі наступні дні приносили тільки радість і щасливі хвилини!

Нехай зірки складуться для тебе в ясну світлу дорогу, яка доведе до всього бажаного, а кожен наступний день буде щасливішим і приємніше попереднього.

Привітати з днем народження коротко

Короткі привітання з днем народження у прозі для іменинників

Вітаю з усього серця у твій день народження хочу побажати матеріального блага, чудового здоров’я, постійної удачі, вірних цілей та щастя на шляху.

У день народження бажаю, щоб у ваше життя увійшов щасливий випадок, який зробить його наповненим глибокого змісту, що дає сили жити, відкривати нові щасливі сторінки, отримувати неоціненні миті радості та натхнення.

Вітаю! Бажаю безмірного здоров’я, безмежного щастя, любові неземної та зарплати великої.

У день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності й веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.

Бажаю веселитися від душі! Бажаю танцювати весь вечір! Бажаю співати й пити! З днем народження тебе!

Яскравих емоцій, незабутніх зустрічей і польоту душі, адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а моментами, коли перехоплює подих!

Кожен день тобі на благо, на твої рахунки років, примнож відсотки щастя, без кредитів у рахунок кольорів, зірок бажань, нових доленосних днів, вірної дружби та удачі люблячих тебе друзів.

Вітаю з днем народження і побажаю від душі великого щастя і везіння, великої любові й радості, незламного успіху і добра.

Нехай в цей день все буде просто чудово, нехай з цього моменту почнеться яскрава і найщасливіша широка і довга смуга у твоєму житті. З днем народження.

Гарного настрою, пахощів улюблених квітів, життєрадісних посмішок і щастя бажаємо у твій день народження!

Листівка з днем народження коротка

Святкові короткі слова у прозі в день народження