Close

Привітання з ювілеєм 60 років мамі своїми словами

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм 60 років для мами зібрані на порталі Vitannya.com. Найгарніші побажання не залишать байдужою жодну маму.

Вітаю тебе, мила мама, з 60-річчям. Нехай життя твоє спокійною рікою тече біля берегів щастя і добра, хай у твоєму домі завжди звучить добрий сміх, хай душу радують щирі розмови, хай серце не втрачає ритму бадьорості, хай буде з тобою завжди твоя надія та успіх.

У мене найкраща мама в світі, яка у свої шістдесят років виглядає краще, ніж багато жінка в сорок років. Я не перестаю пишатися своєю мамою, адже вона постійно розвивається, вона не любить сидіти на місці. Такі риси характеру мають бути у кожній жінка, ось моя мама їх і розвиває. Я бажаю тобі, моя дорога, щоб ти і далі продовжувала залишатися такою, яка ти є зараз, тому що ми тебе любимо саме такий. Ти ніколи без причини не сварила нас, ніколи не кричала, бо знала, що це негативно відіб’ється на нас. Ти часто з нами розмовляла, щоб ми стали ще ближче. Зараз я можу сміливо сказати, що ти нас відмінно виховала, тому що особисто у мене навіть бажання ніколи не виникало перечити тобі чи щось приховати від тебе. Ти у нас найкраща, просто знай це. Я тебе дуже люблю, матусю моя! Зі святом тебе!

Хочу привітати свою улюблену матусю з Ювілеєм! Я пишаюся тим, що у мене така молода і красива мама. По тобі навіть і не скажеш, скільки тобі років, дорога наша! Я не перестану ніколи захоплюватися тим, що ти у нас так добре завжди за собою стежиш і доглядаєш. Ти не просто чудова мама, але і прекрасна бабуся. Твої онуки і онучки просто обожнюють тебе. Ти не з тих бабусь, які тільки і роблять, що годують. Ти даєш право вибору, надаєш дітям свободу, але при цьому контролюєш. Моя улюблена мамочка, я тобі бажаю ще стільки ж років життя, які, повір, буде навіть краще і насичені, ніж попередні роки. Я тебе дуже люблю, просто знай це! Можливо, я не так часто говорю про свої почуття, але ти навіть не думай сумніватися в тому, як сильно я тебе люблю! З святом тебе, наша люба і кохана матуся! З Ювілеєм!

Гості на порозі — у мами ювілей! День прекрасний і щасливий. Ми хочемо побажати тобі вірних друзів, цікавих знайомств та незабутніх миттєвостей! Нехай життя підносить тобі завжди тільки приємні сюрпризи та подарунки. Будь енергійна, мила, життєрадісна і прекрасна що б не трапилося! Прощай образи і залишай у пам’яті тільки приємні спогади! З святом тебе, кохана мама!

Мені дорожче всього на світі посмішка мами і її теплі обійми, і її День народження – найкраще свято, в який я особливо сильно хочу оточити її увагою і турботою! Сьогодні з тобою, мамо, на твоєму святі всі, хто тобі доріг. Ми всі бажаємо тобі самого найкращого, а я від себе хочу додати побажання бути самою щасливою і коханою, посміхатися кожному дню, і нехай залишать тебе всі печалі!

Привітання з ювілеєм 60 років мамі своїми словами