Close

Прикольні смішні привітання своїми словами з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Прикольні привітання з днем народження своїми словами, картинка

Зібрали Топчик  смішних побажань та  найкращих привітань

З днем народження! Нехай в море земних радощів потонуть усі твої проблеми і розчиняться сумні думки. Бажаю жити з посмішкою і крокувати впевнено і легко, долаючи всі перешкоди на шляху з спритністю і грацією! Хай щастя огорне тебе ніжною хмарою!

Бажаю, щоб на твоєму шляху завжди зустрічалися люди, з вини яких ти будеш лити сльози. Але, щоб ці сльози були тільки від невимовної радості.

Вітаю з Днем народження! І хочу побажати в цей день – здоров’я, удачі і натхнення, щоб посмішка постійно прикрашала тебе, а негаразди та проблеми минули тебе стороною. Бажаю, щоб справа, якою ти займаєшся, була по-справжньому любима та приносила справжнє задоволення. Щоб навколо пархала любов й келих удачі був наповнен по самі вінця.

Кожен рік це книга з 365 порожніх сторінок. Так створюй кожен день по шедевру, використовуючи усі кольори життя,  щоб у кожному дні,  коли ти щось пишеш на обличчі була посмішка! Нехай ти побачиш все прекрасне у цьому світі, і всі твої мрії стануть реальністю. З днем народження тебе.

З Днем Народження, сонечко! Нехай твої яскраві промені зігрівають серця найдостойніших принців і спалюють в прах всіх ненависних ворогів! Світи, зігрівай та запалюй!

Прикольно привітати з днем народження, листівка

Прикольні та смішні  привітання з днем народження для іменинників, своїми словами

Бажаю ніколи не зупинятися на досягнутому та прагнути до нових успіхів.  Бажаю, щоб оточуючі люди завжди виражали тобі свою підтримку і симпатію. Впевнена, ти – кращий екземпляр творця! З днем народження!

У твій день народження бажаю під дверима коробочок різних штук десять знайти. У кожній лежав щоб заповітний подарунок, найбажаніший і лише для тебе: Хочеш машину — ключі від машини, Хочеш Багами — путівка в п’ять зірок, Хочеш здоров’я — банку малини, Для настрою — бананчиків гроно. Бажаю, щоб все було — ВАУ! Та без всяких заперечень!

З Днем народження! Ти – як завжди очаровашка! Ми – шалено любимо тебе! Пепси тобі, рок – н – ролу, гарячих «штучок», мартіні, джакузі, лимузини, власне все, що може порадувати твою золоту душу! Ну, і «зелених баксів», та побільше, щоб наповнити бездонну чашу твоїх мрій!!! Позитиву і гумору, нехай оживляють і надихають тебе!!

День народження – це свято! Нехай у тебе воно вдасться: цукерки будуть коробками, квіти оберемками, компліменти – нескінченними, а побажання обов’язково збудуться і як можна швидше!