Close

Прикольні привітання з днем народження своїми словами

Прикольні привітання з днем народження. Здивуй і порадуй іменинника побажаннями з гумором в день народження.
Вітальні жарти і приколи на сайті Vitannya.com.

Прикольні привітання з днем народження своїми словами, картинка

Найдушевніші  прикольні слова привітання з днем ​​народження

З відкритим серцем і душею, я вітаю вас з Днем народження. Хочу побажати міцного здоров’я і духу, які допоможуть, долати усі перешкоди, з гідністю і хоробрістю.  Бажаю йти наміченим шляхом і обов’язково досягти всіх цілей і планів.

З днем народження. І своє привітання я залишу як заклинання Гаррі Поттера: здоровиус бутикус, щастливиус кожен дениус, успехис прийдиниус, коханиус, мрійниниус, веселиниус і чудиниус. Нехай поруч будуть вірні і хороші друзі, як Рон і Герміона, нехай міцним буде твоє здоров’я, як корінь мандрагори.

Вітаю з днем старіння, ну тобто з днем народження. І нехай з роками  з тебе  не сиплеться пісок, хай ноги постійно рвуться в танок, а попа шукає пригод. Удачі і бабла, романтика та інтиму, щастя та усмішки до вух.

З днем народження тебе я вітаю! Будинки біля моря і валізу грошей я бажаю. Відправиться до Мальдів я тобі бажаю. Нехай тобі постійно у всьому щастить! Бажаю тобі великої любові, бананів і величезного настрою! Нехай мрії усі збуваються, а поки просто збирайся великою компанією і відзначай весело ти свій день народження!

З днем народження! Якщо від чого і побажаю тобі стомитися, то тільки від перерахування грошенят! Ось як багато їх хай буде! Хоча ні. Ще, напевно, від любові! Загалом, якщо втомлюватися, то від самого приємного і корисного!

Прикольно привітати з днем народження, картинка

Прикольні поздоровлення своїми словами з днем народження іменинників

Нехай завжди буде життя твоє колючим, важкодоступним, але солодким і яскравим. Загалом, малиною! Постарайся відзначити так, щоб сусіди спали спокійно, а в дільничного не додалося роботи! З Днем народження!

Наше життя, як море. В ньому то штиль і світить сонце, то сильний вітер і великі хвилі. Бажаю тобі завжди ловити свою хвилю, триматися на ній і ніколи не йти під воду.

Хай роки летять, як куля, ти не вважай їх і не журися. Адже з віком і вино стає смачнішим і дорожчим, так і ти з віком маєш розум, велич, досвід прожитих років і пісок, завдяки якому ходити з тобою безпечно навіть взимку. Не кисни, не морщи носа (з’являться зморшки), шукай у всьому позитивні сторони. З днем народження!

Отримуй від життя тільки кайф! Нехай у всьому і постійно тобі щастить! Хай сонце всміхається і посміхається весь світ! Бажаю бути тобі такою же чудовою людиною і надалі! Нехай життя буде солодким і чудесним. Вітання сьогодні приймай, свічку з тортика задуем разом! Нехай усі твої мрії завжди збуваються!