Close

Привітання з днем народження внучці 2 роки від бабусі

День народження внучки – це особливе свято, яке наповнює серце бабусі радістю і любов’ю. Цей день відмічається з особливою турботою та щирими побажаннями для маленької принцеси. Якщо вашій внучці виповнюється 2 роки, то ми маємо чудову колекцію привітань, які надихнуть вас та допоможуть виразити свої найтепліші почуття.

Привітання з днем народження внучці 2 роки від бабусі своїми словами, у прозі

Моя дорога внучко, вітаю тебе з першими двома прекрасними роками твого життя! Нехай кожен день буде сповнений радості, щастя і багато-багато усмішок. Я завжди рядом, щоб тебе обійняти і підтримати. Щиро кохаю тебе!
Вітаю наймилішу внучку з днем народження! Ти прикрашаєш наше життя своєю посмішкою і невичерпним запасом енергії. Нехай кожен день твого життя буде наповнений незабутніми моментами, щастям і любов’ю. Будь завжди щаслива!
Дорога внучко, вітаю тебе з днем народження! Ти є найяскравішою зіркою у нашій родині. Щиро бажаю тобі здоров’я, щастя і великої любові. Нехай твоє життя буде наповнене дивовижними пригодами та радісними моментами. Бабусі дуже тебе люблять!
З днем народження, маленька принцесо! Ти ростеш так швидко, але в наших серцях залишаєшся назавжди. Бажаю тобі безмежного щастя, здоров’я та багато-багато усмішок. Нехай твоє життя буде наповнене добротою і любов’ю. Люблю тебе до місяця і назад!
Вітаю з чудовим днем народження, мила внучко! Ти приносиш нам багато радості і світла. Бажаю тобі багато веселощів, натхнення і незабутніх моментів у житті. Зі святом тебе, дорога моя! Бабуся тебе безмежно любить.
Вітаю наймаленьку та найчарівнішу внучку з днем народження! Ти наша найбільша радість і диво. Бажаю тобі завжди бути такою ж миленькою, здоровою і щасливою. Мама береже, бабуся кохає, а тато тебе носить на руках. Зичу тобі безмежного щастя, дорога моя!
З днем народження, маленька сонечко! Ти – наше найбільше щастя і гордість. Бажаю тобі міцного здоров’я, злагоди, веселих смішок та реалізації всіх мрій. Нехай твоє життя буде яскравим і сповненим радості. Бабусі дуже тебе люблять!
Вітаю з першим ювілеєм, моя маленька внучко! Ти стала нареченою всього світу, а серце бабусі та дідуся наповнене найтеплішими почуттями. Бажаю тобі неймовірних пригод, море вражень і безмежного щастя. Будь щаслива завжди!
Дорога внучко, вітаю тебе з другим днем народження! Ти наше сонечко і невичерпне джерело радості. Бажаю тобі натхнення, здоров’я і великої любові. Нехай твоє життя буде сповнене яскравих кольорів і безлічі посмішок. Бабуся тебе дуже любить!