Close

Привітання з ювілеєм 60 років мамі у прозі

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм 60 років для мами зібрані на порталі Vitannya.com. Найгарніші побажання не залишать байдужою жодну маму.

Мила мама, вітаю з твоїм 60-річчям. Хочу побажати, щоб твої золоті руки ніколи не втомлювалися, щоб твоє добре серце продовжувало битися в ритмі щастя, щоб твоя душа не боліла, і ні в якому разі не старіла. Мама, зустрічай новий день з радістю, бадьорістю, а проведи його в оточенні любові і турботи своїй чудовій сім’ї.

Дорога мамочко, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі залишатися такою ж доброю, ніжною, турботливою і люблячою, щоб ти завжди усміхалася, була спокійною і щасливою! І нехай цей ювілей стане для тебе початком спокійного і тихого життя, позбавленої проблем і турбот!

Мій рідний чоловічок на землі, вітаю тебе з 60-ти річчям матуся! Нехай цей ювілей, тепло і радість зігрівають серце і душу! Бажаю тобі міцного здоров’я, довгих щасливих років життя і нескінченного оптимізму. Будь завжди такою ніжною і квітучою як зараз! З днем народження мамо!

Моя улюблена матуся, сьогодні тобі виповнилося шістдесят років! Ти прожила дуже цікаві і насичені на події роки, але далі все буде тільки краще, навіть не сумнівайся. Я дивлюся на тебе і розумію, що вік в цьому житті нічого не означає, тому що ти у мене зараз настільки прекрасна, що по тобі взагалі не скажеш, скільки тобі виповнилося років. Ти в душі у мене ще зовсім молода жінка, яка готова довше мене ходити по магазинах. А зовні ну ніяк не тягнеш на шістдесят років. Я пишаюся тобою, тому що знаю, скільки ти вкладаєш сил на те, щоб так приголомшливо виглядати. Але, крім того, стільки ж сил ти вкладаєш в нашу сім’ю, бо хочеш, щоб ми були дуже дружними і згуртованими. Я можу сказати, що в тебе все відмінно виходить. Я вітаю тебе, дорога мамо! Ти у нас найкраща, просто знай це!

Моя мамуля прекрасна в будь-якому віці, і сьогодні я в черговий раз в цьому переконалася. Я дивлюся на тебе і не розумію, чому на торті стоять цифри шість і нуль. Невже тобі вже виповнилося шістдесят років? По тобі абсолютно не скажеш, люба. Ти все ще та молода жінка, яка зі мною разом пішла в університет, і тебе ще тоді прийняли за студентку. Сподіваюся, що ти це пам’ятаєш, хоча ти навіть не забула, напевно. Матусю моя, я тобі бажаю здоров’я. Це найважливіше, що тільки може бути, тому що все інше в тебе вже є. А те, чого немає, ми можемо і самі отримати, але от зі здоров’ям так, на жаль, не вийде. Знай, що вся наша велика і дружна родина тебе дуже сильно любить. Ми не перестаємо захоплюватися тобою і пишатися тобою, бо ти у нас преуспеваешь у всьому. З святом тебе, наша кохана! Все буде добре!

Привітання з ювілеєм 60 років мамі у прозі