Close

Красиві привітання Даші своїми словами з днем народження

Vitannya.com пропонує Вашій увазі величезний вибір чудових привітань Дарині з днем народження. Проявіть турботу та увагу скориставшись нашими оригінальними привітаннями.

Мила і чарівна Дарина, вітаю тебе від душі. Побажати хочу тобі підкорення золотих вершин і досягнення неймовірних успіхів, цікавих захоплень і благополучній діяльності, щирого щастя душі і безсумнівно вірної любові.

Дорога Дашенька! Нехай чудовий настрій, світло усмішки і вогники запалу в очах, які є у тебе сьогодні, в день народження, збережуться і в наступні дні! Бажаємо тобі щоранку прокидатися з очікуванням приємних життєвих сюрпризів та відкриттів!

Бажаю тобі, люба моя і найпрекрасніша на світі дівчина, щоб ти частіше посміхалася, дарувала своїм численним друзям щасливі усмішки та веселий сміх. Бажаю, щоб в мирному небі світило яскраве і радісне сонечко. Бажаю, щоб тебе зберігали небесні ангели, допомагаючи тобі зробити кар’єру і жити гідно в цьому райдужному світі. З днем народження, Дарьюшка!

Я хочу подякувати долі за той подарунок, який вона піднесла мені у вигляді щастя насолоджуватися товариством моєї чарівної дружини Даринки. У неї сьогодні світле свято Дня народження. В цей день ангели безтурботно посміхаються їй з небес. Я хочу побажати тобі, дорога, залишатися собою, наповнювати наше життя божественної магією твоєї доброти. Ти – сама досконалість! В твоїх вишуканих руках ключ до нашого сімейного щастя. Я піднімаю тост за твою щиру посмішку і за нашу безмежну любов!

Дорога Даша, з днем народження! Бажаю ніколи не економити на психоаналитиках і антидепресантах. Головне, ніколи не забувай, що кращий жіночий психоаналітик — це нове плаття, а сумочка і туфельки до нього — самий ефективний антидепресант.

Красиві привітання Даші з днем народження

Дарина, ти сьогодні відзначаєш свій персональний новий рік! Хочу побажати тобі вірити в чудеса, як ми віримо в дитинстві в Діда Мороза! Хочу, щоб ніколи не зустрічалися тобі по життю олені! Прикрашай своє життя як ялинку: яскраво, святково і весело, тільки без дощику, щоб ніколи в твоєму житті не довелося плакати!

Мила Дарина, вітаю тебе з прекрасним і дивовижним святом. Бажаю брести по долині щастя, підкорювати гори успіху, радіти польовим просторах добра і блага, подорожувати по закутках радості і вулицями любові. Дарина, будь завжди чарівна і неповторна.

Дарині бажаю нестримної радості, світлого щастя і найпрекрасніших митей у твоєму житті. Бажаю в день твого народження, аби ти раділа кожному новому дню, наповненого суєтою і теплотою, дружніми розмовами та підтримкою близьких людей. У це прекрасне свято поспішаю подарувати тобі смішинки, хитрі оченята і веселі жарти. Зі святом, дорога наша жінка!