Close

Побажання коханій дівчині з добрим ранком у прозі

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для дівчини на нашому сайті Vitannya.com. Унікальна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Доброго ранку! Хай тобі сьогодні світить добре сонце, дме ласкавий вітер і перехожі посміхаються. Нехай цей ранок принесе тобі удачу, щастя і заряд ентузіазму на весь день!

Бадьорого ранку! Буджу тебе цим рано вранці, щоб сказати, що ти найкраща дівчина в світі і побажати гарного настрою! 🙂 Люблю*

Зустрічати ранок з тобою поруч – ось межа моїх мрій. Як шкода, що вони не можуть зараз здійснитися! Я можу тільки уявляти, як ти спиш, чи чуєш звук смс, відкриваєш очі і читаєш моє повідомлення: Доброго ранку, кохана!

Ранок дарує тобі свої пісні, огортаючи свіжістю, намагається розвіяти сон, щоб нагадати, як прекрасний день, який вже чекає свого пробудження, і готовий вручити тобі любов.

Я пошлю тобі сонячного зайчика, який принесе запах троянд і аромат смачної кави. Нехай він, ніжно подратує твої волосся, лагідно тебе погладить по рум’яної щоці ледь помітно торкнеться твоїх червоних губ і передасть моє побажання. «Доброго ранку, кохана!»

Побажання коханій дівчині з добрим ранком

Прокидайся швидше, кохана, подаруй мені щасливий погляд і ніжний поцілунок, без яких мій день не розпочнеться. Я бажаю тобі чудового доброго ранку, в якому будуть твої улюблені мелодії, запахи і звуки. Бажаю, щоб ранок передало естафету плідної дня, а день вручив її чудовому романтичного вечора.

Пам’ятай — ми разом, навіть якщо поки далеко. Твої пальці відчуваю тепло моїй долоні.. З добрим ранком!.) Ніжна моя дівчинка, прокидайся!.)

З добрим ранком, з чудовим початком дня. Нехай подарує тобі сонечко заряд бадьорості та енергії, а свіжий вітер – надію і натхнення. Бажаю тобі прожити цей день з посмішкою, не перестаючи мріяти, творити і любити!

З добрим ранком, моя улюблена. Прокидайся, моя радість, і вперед — підкорювати нові вершини. Нехай твій солодкий сон, солодкий ранковий кава, солодкий мій поцілунок подарує тобі неймовірні сили та натхнення, нехай з перших ранкових променів сонця твоє серце б’ється в ритмі щастя, а твоя усмішка нехай ні на хвилину не перестає сяяти.

Доброго ранку! Прекрасного дня, відмінного настрою! Нехай ранкове сонечко дасть заряд позитивної енергетики, якого вистачить на довгий і дуже продуктивний день!

Є на цілому світі біле вікно, в ньому в м’якому ліжечку приємно ніжиться сонечко моє. Мила моя спляча красуня відкривай свої оченята. Новий день буде яскравіше і світліше, ніж попередній. Я хочу сказати, як я невимовно радий бути з тобою в це прекрасне, світле, тепле ранок. Подарувати тобі шматочок солодкого настрою на весь день своїм поцілунком. Відкрий же очі лисеня. Я хочу насолодитися твоїм безмежно глибоким поглядом. Послухай, як за вікном радісно щебечуть пташки від твоєї променистої посмішки. Я хочу побажати тобі світлого настрою. Не одна сльозинка не впаде з твоїх око, бо я не дозволю бути цьому. Нехай всі твої задумані плани на сьогодні здійснюватися. Подаруй світу своє прекрасний настрій. З добрим ранком моя друга улюблена половинка!