Close

Побажання дівчині з добрим ранком у прозі

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для дівчини на нашому сайті Vitannya.com. Унікальна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Кохана моя, відкрий чарівні оченята, завари чашечку ароматної кави, виглянь у віконце і помилуйся сьогоднішнім прекрасним світанком. Нехай це дивне пробудження принесе тобі позитивний заряд енергії та чудовий настрій на цілий день. А всі навколишні нехай насолоджуються твоєї неповторною красою і ніжністю. І пам’ятай, що я тебе люблю більше за життя.

Одного разу твоя чарівна посмішка пронизала моє серце і розбудила в ньому любов. І до цих пір кожна хвилина без тебе – це хвилинка без серця. І ось зараз моє ранкове повідомлення пронизує твій телефон, щоб розбудити тебе і принести мою любов разом з побажаннями вдалого дня!

З чудовим, новим ранком! Нехай сьогодні воно неодмінно принесе тобі удачу і щастя. Нехай цим вранці твоє життя стане краще ніж вчора!

Ти відкрила очі, чарівна принадність? З чарівним вранці. Тобі потрібно остаточно прокинутися. Я в цьому допоможу.

Моя нескінченно кохана, красива і дивовижна дівчинка, прокидайся. Новий день чекає тебе, моя мила, так що пора покидати свою теплу ліжечко і відправлятися підкорювати світ. Доброго ранку, маленька! Сьогодні, я впевнений, тебе буде чекати маса позитивних емоцій і вражень, які не тільки здивують тебе, але і порадують. Потягнися, посміхнися яскравому сонечку і вперед у ванну — змивати залишки сну. Любимочка моя, нехай це ранок буде самим незвичайним і дивним.

Побажання дівчині з добрим ранком

З перловою росою і теплим сонцем прийшло довгоочікуване ранок… Нехай його ніжний вітер, граючи з пасмами твоїх м’яких волосся, перенесе тебе в казково яскравий, новий день, кохана!

Доброго ранку мій сладусик! Глянь на сонечко і посміхнися йому, і ти відчуєш самий ніжний, самий ласкавий і теплий поцілунок від мене! Гарного та вдалого тобі дня!

Пишу найчарівнішій дівчині на землі, адже мені випала честь вітати її з добрим ранком кожен день. Прокидайся, кошеня! Вимикай скоріше будильник, вставай з м’якої ліжечка, роби зарядку і бігом заварювати каву! Нехай перший ковток підбадьорить тебе на весь день, щоб ти підбадьорила цей світ своєю чарівною і просто сліпучою усмішкою. Нехай всі справи сьогодні робляться на одному диханні, а турботи і проблеми йдуть геть і більше ніколи не повертаються. Нехай світ посміхається тобі і щедро обдаровує променями сонця і прекрасним настроєм. Нехай нічого тобі не завадить сьогодні в твоїх прагненнях і планах. Скоріш прокидайся, моя довгоочікувана! Цей світанок – для тебе. З добрим ранком!

Вже миле сонечко простягає свої промінчики, які, проникнувши крізь фіранки, пестять твоє обличчя, вже завжди точний будильник готується заспівати тобі свою ранкову пісню пробудження, вже ароматний кави чекає у своїй пачці, коли його заварять, а значить, пора прокидатися і вітатися з новим прекрасним днем.