Close

Побажання коханій жінці з добрим ранком у прозі

Тільки креативні побажання в прозі з добрим ранком для жінки на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Прийми підбадьорливий віртуальний душ з радості і гарного настрою! Скинь ковдру зі снами, разом з бажанням провести в ліжку ще півгодини… Не витрачай час на дрімоту, поспішай назустріч своїй удачі в новому дні!

Кохана моя, мила і чарівна зірочка. Ти прекрасна як цей світанок. Прокидайся, разом з променями яскравого сонця і затми його своєю чудовою посмішкою. Якщо почнеш це день з гарного настрою, радіючи і посміхаючись, до самого вечора воно буде відмінним. Будь сповнена сповнена енергії і бадьорості. Самого доброго і приємного тобі ранку.

Розорюй швидше штори, нехай червоне сонечко розіллється по квартирі, наповнюючи душу світлом доброти і розфарбовуючи щічки ніжним рум’янцем радості. З добрим ранком, кохана! Я сонячними променями міцно обійму тебе і на вушко прошепочу вітерцем всі ласкаві слова на планеті. Бажаю, щоб твій день був фантастично красивим і казково щасливим для тебе!

Сонечко світить з такою щирою теплотою, що мені без кінця хочеться посміхатися і радіти всьому. І я розумію, що це робити потрібно. Зараз я перебуваю з тобою. І тому мені треба сказати такої ефектної жінки з добрим ранком. Дивлячись на тебе сонну, в серці у мене починає завмирати, а потім битися в шаленому темпі. Ти хороша людина, яка завжди повинна бути щасливою. Але також варто пам’ятати про те, що кожен чоловік повинен завжди намагатися змінювати своє життя, як би не було складно впоратися зовсім на світі. І тільки в тому випадку, якщо ти зможеш знайти підхід майже до кожної людини, то тоді якось твоє життя може змінитися. А якщо щось і трапиться зовсім не так, як тобі цього хочеться, просто покладися на мене, і я допоможу тобі все це пройти з піднятою головою. Адже я просто не можу кинути тебе в біді.

Кохана, пробуждайся швидше, прийдешній день набагато цікавіше і багатообіцяючою, ніж найсолодші і прекрасні сни! Нехай ранок з першої миті пробудження зустрічає тебе чарівними приємностями. Бажаю, щоб ти озброїлася радістю і наробила разом з нею багато славних і добрих справ.

Побажання коханій жінці з добрим ранком

Прокидайся моя любов, сама ніжна, добра і мила, красою осліплюючий як яскраве ранкове сонце. Нехай це ранок, подарує тобі нові можливості, відмінний настрій і енергійність. Прокидайся, світ чекає тебе, з твоїм позитивним настроєм і великими планами, які обов’язково виконувати.

Новий день починається з доброго ранку! Бажаю тобі зустріти його, виспавшись, в бадьорості і передчутті чогось надзвичайно доброго, гарного і обнадійливого. Все неодмінно збудеться, якщо ніч була солодкою, а ранок нового дня привітне і багатообіцяюче!