Close

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм 60 років кумі своїми словами

Запамятовуються привітання з ювілеєм кумі у віршах і прозі від наших кращих авторів зібрані на порталі. Незвичайні побажання для кожної іменинниці.

Улюблена кумо, з 60-річчям! Бажаю, щоб твоя дивна життя була наповнена яскравими, чарівними емоціями, немов душевний фотоальбом, який зберігає безцінні посмішки, яскраве райдужне щастя і окрыляющую любов! І нехай з кожним прибулим днем таких вражаючих моментів стає набагато більше!

Тобі 60. Це свято особливе, І хочеться щастя тобі побажати, Нехай в житті не буде ні смутку, ні злоби, Нехай життя дарує щастя знову і знову, Бажаю тобі від душі наслажденья, Щоб життя твоя солодкої і довгою була, Знайди зусиль для своїх приложенье, І щоб доля тільки радість несла!

З ювілеєм, кумо моя. Красива, Запаморочлива, Мудра, по-янгольському мила, я бажаю тобі, люба, завжди бути такою, бажаю з сьогоднішнього дня жодного разу не сумувати і не плакати, а тільки щасливо посміхатися і насолоджуватися своєю прекрасною, дивовижною, розкішним життям. Здоров’я тобі, кумуся, любові і щоденної радості.

Кумо моя золота! З 60-річчям тебе вітаю від усієї душі. Я дуже радий(-а), що в моєму житті є такий щирий і добрий чоловік, як ти. Хоч і кажуть, що родичів не вибирають, але дуже здорово, що є в житті куми, яких ми самі обираємо свої родичі. Будь здорова і щаслива!

Ювілей – час приймати гарячі вітання від рідних і друзів. 60 років – це не лише досвід і року, але ще і повагу, заслуги і мудрість. Бажаю тобі завжди бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя з коханою людиною, в радості і турботи про онуків, в заспокоєнні в хвилини відпочинку. Здоров’я тіла, молодості душі, блиску очам. Щасливого дня народження!

Привітання з ювілеєм 60 років кумі своїми словами

Кожен рік — сходинка, і ось ви вже на шістдесятій, але зупинитися можна, тільки для того, щоб відсвяткувати цю подію. А коли закінчаться всі привітання, тости будуть сказані, і всі келихи випиті, тоді треба знову з оптимізмом продовжувати свій життєвий шлях. Бажаю, щоб здоров’я дозволило вам піднятися ще на багато щаблів.

Мила кума, з днем народження! Цей день створений для того, щоб ти посміхалася і брала заслужені компліменти — розважся ж сьогодні на славу! Бажаємо, щоб доля була щедрою на сюрпризи, подарунки і радісні зустрічі. Живи, наче в казці: дозволяй собі маленькі капризи, купайся в любові і обожнювання!

Кума, вітаю тебе з 60-річним ювілеєм! Бажаю, щоб твій будинок був повною чашею! Величезної любові і постійної турботи, хороших друзів і постійного відчуття тепла і спокою! Будь красива, щасливою і найнеобхіднішою!

Рідненька кумонько, від усієї душі вітаю тебе з днем появи на світ! Нехай твоє свято буде таким же світлим, добрим і веселим, як ти сама! Я рада, що доля дозволила нам зустрітися і в моєму житті з’явилася щира подруга! Ти близька і дуже дорога мені, я прислухаюся до твоєї чесному раді. Бажаю бачити тебе завжди сяючий від щастя, квітучою, як трояндовий кущ і готовою до будь-яких випробувань! З днем народження!