Close

Гарні вітання Сергію своїми словами з днем народження

Красиві і оригінальні привітання Сергія з днем народження. Теплі слова привітань з днем народження, наповнені добрими побажаннями Ви знайдете на порталі Vitannya.com.

Бажаю Сергію завжди бути впевненим у собі, стрімко домагатися бажаних цілей, ніколи в своєму житті не сумувати і частіше посміхатися. Нехай настрій буде просто приголомшливим, а робота приносить масу задоволення. Нехай у домі панує затишок, тиша та гладь, а улюблена дарує тобі всю свою турботу і теплоту.

Сьогодні іменинник наш Сергій, а значить будемо обсипати тебе теплейшими побажаннями. Нехай завжди в тебе найдуться сили і бажання, щоб виконати свої заповітні мрії. Ніколи щоб не залишала тебе фантазія для створення нових цілей. Нехай твоєму серці вдасться завжди зберігати в собі віру в світле майбутнє і в свої здібності. Хочемо, щоб тобі ніколи не довелося бути звичайним, сумно коротають своє життя людиною. Живи з зарядом енергії та бадьорості!

Тебе так по-різному можна назвати: Сергій, Сірий, Серік, Сергійко! Але всі ці варіації ніколи не зможуть передати всіх твоїх якостей, адже настільки розвиненого й хорошої людини в світі більше немає! Так нехай час дає шанс тільки для успішних перемог і звершень!

Дорогий Сергію, вітаю тебе з днем народження. Хочу тобі побажати, щоб поїзд твоєму житті мчав неспішно і без перешкод по рейках щастя і любові, щоб завжди дув попутний вітер, і світили яскраві промені успіху і слави. Будь здоровий, міцно любимо і непереборний.

У Стародавньому Римі слово «Сергіус» означало «вельмишановний». Так що можна вважати, що по суті ти — аристократ. Так що бажаю тобі, Серьожа, бути одночасно і шанованим, і аристократичним, але не забувати при цьому і про простих людей, на зразок нас. З Днем Народження!

Красиві привітання Сергія з днем народження

Бажаємо, щоб низка наступних років вилася довгої і світлою стрічкою. Сергій, від щирого серця з днем народження вітаємо, бажаємо багато світлого і доброго тобі. Щоб кожен твій день був ясний і світлий, ночі самі безтурботні дарували ніжні сни. Любові бажаємо взаємної, швидше придбай собі справжнє сімейне щастя і нехай сімейними узами зв’яжуться два люблячих серця. Завжди будь коханим і цінний, дорожи і сам своїми близькими та рідними. Нехай розуміння, буде головною погода. У вашій родині і щастя щоб лилось через край. Нехай ця молодість в тобі кипить як можна довше і молоді роки швидкоплинними не здалися. Насолоджуйся життям і з оптимізмом дивись у своє майбутнє. Без перешкод добивайся, чого хочеш сам, і вмій бути гідним переможцем, так і учасником. Умій просто отримувати задоволення від будь-яких подій.

Сергію, вітаємо тебе і бажаємо щастя, друзів, надійних і вірних, міцного здоров’я і яскравого теплого вогню в сімейному вогнищі. Нехай твої сумлінність і обов’язковість допоможуть взяти всі рубежі, а твої якості справжнього чоловіка — не знати поразок!