Close

Компліменти дівчині у прозі, своїми словами, українською мовою

Підібрали оригінальні компліменти дівчині у прозі, своїми словами, українською мовою для посмішки, доброго настрою. Збірник найцікавіших компліментів дівчині в прозі, українською мовою

Збірник найцікавіших компліментів дівчині у прозі, українською мовою

Мені здається, що ти — симпатичний молодий ангел, який, прогулюючись по зіркам, послизнувся і впав мені на голову.

Ти – подарунок життя, дуже красивий і найкращий!

Твоя усмішка – найпрекрасніша на світлі.

Не переставай посміхатися, твоя усмішка чарівна!

Ти — жінка, яка змінює Світ!

Кохана, славна моя, тебе я називаю господинею мого серця. Я тебе просто обожнюю. Я без тебе, як сонечко без тепла, як річка без води. Ти – моя мрія, мій ідеал. Коли ми в розлуці з тобою, я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі, сумую за твоєю посмішкою, за твоєю красою. Я просто шалено обожнюю тебе, моя радість. Нехай моя любов буде самим надійним оберегом. Будь завжди коханою і бажаною. Ти моя друга половинка, і хочу зробити тебе найщасливішою. Всіх благ тобі, удачі і самого гарного настрою.

Ти прекрасніше вогню, води, неба, природи!

Ти чудовий і світла людина з відмінним почуттям гумору і величезним, добрим серцем.

Немає тебе прекрасніше, ти як сонце ясна!

Ти — сама стрункість! І цей костюм як не можна краще підкреслює це!

Жодна квітка в світі не зрівняється з твоєю красою.

Ти зірка, що впала з неба на землю!

Іноді я думаю, що було б зі мною, якби не було тебе. Від цієї думки мені стає страшно. Тому що, якби не ти, моя душа ніколи б не дізналася, що таке щастя, а серце – любов.

Найтепліші, найніжніші слова я дарую тобі, кохана. Ти гідна тільки восхищенья. Ти подарувала мені крила щастя. Твоя чарівна усмішка твоя краса просто чарує мене. Ти найкрасивіша дівчина на світі. Мені так з тобою добре, затишно і спокійно. Кожен день я чекаю з тобою зустрічі знову і знову, кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я без тебе, як сонце без тепла, як соловей без пісні. Ти моє життя. Я зроблю тебе щасливою у всьому світі, моя рідна.

Мені пощастило знайти скарб, про який все життя мріяв. Розуміння цього, до мене прийшло при вигляді тебе.

Відчуваю себе повністю в твоїй владі. Ну і нехай, це приємне рабство.

Твій образ настільки незрівнянний, що його можна назвати божественним.

Компліменти — це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобається робити приємне хорошій людині. Ну от, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, Ви просто чудова людина і багато чого варті!