Close

Привітання з днем народження похресниці зворушливі своїми словами

Щирі вітання похресниці з днем народження своїми словами. Усі привітання для похресників до дня народження на сайті Vitannya.com

Привітання хрещениці з днем народження своїми словами

Щирі побажання похресниці в день народження

Дорога моя похресниця, ти народилася у чудовий і славний день, і над тобою загорілася щаслива зірка. Сьогодні – такий же день, і ми святкуємо твоє народження і бажаємо тобі великого земного щастя, благословення небес, щедрості від долі, пошани й добра від людей. З Днем народження, мила, з святом!

_________(ім’я)! Похресниця моя рідня, красива і весела! Сьогодні у тебе День народження! Я тобі бажаю нескінченний океан щастя, любові гарячої, як сонце! Щоб ти завжди раділа кожному дню і зросла розумною! З Днем народження тебе!

Чудова моя дівчинка, моя чарівна похресниця! Я від усієї душі хочу привітати тебе з таким чудовим святом, з днем народження! В цей чудовий день ти з’явилася на світ і світ радіє. З тобою я по-справжньому відчуваю радість. Ти мій янгол охоронець, хай у твоему прекрасному житті не буде місця печалі. Нехай бажання твого серця перетворяться у реальність! Я люблю тебе моя хороша і міцно обіймаю!

Моя названа доню, як мені хочеться однією з перших піднести тобі вітання в твій день народження! Вітаю тебе, ангел мій! Бажаю тільки щирих людей у твоєму оточенні, щоб посмішка була невимушеною, а голова високо піднятою. Живи так, як велить тобі серце, але не пропускай повз вуха голос розуму. Нехай всі шанси ти використовуєш у долі сповна!

Дорога похресниця! Прийми від хрещеної феї ці привітання і звичайно подарунки. Я бажаю тобі отримувати задоволення від кожного дня, оточувати себе вірними друзями, брати участь тільки у справжніх пригодах і спостерігати тільки хороші події. Живи в радість і принось радість іншим, ставай кращою версією себе кожен день і порівнюй себе, тільки з самою собою. Обіймаю!

Привітати хрещеницю з днем народження

Зворушливі привітання похресниці з днем народження

У цей знаменний день поспішаю привітати золоту похресницю з днем народження! Бажаю тобі ентузіазму на роботі і в труді. Нехай у тебе буде багато цікавих ідей, можливостей і потенціалу. Бажаю тобі бути перспективною, працьовитою і гарячою. Будь  веселою і життєрадісною.

Я пам’ятаю іскристий вівтар церкви, була ти, як теплий клубочок, купіль зріднила нас, мені ти стала хрещеницею, донька. Сьогодні прийми в свій день народження, разом з квітами,  мій захист і любов, нехай завжди моя молитва та любов  оберігає тебе у цьому світі!

Люба моя, вітаю тебе! Цікався і дивуйся! Відкривайся новому і бережи значуще. Не відкладай радість на потім. Радуйся малому, а велике.. . воно і складається з багатьох малих . Мила похресниця! З днем народження!