Close

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм 50 років куму своїми словами

Найкращі привітання з ювілеєм куму від рідних і близьких людей на порталі Vitannya.com. Прекрасні і оригінальні побажання у віршах і прозі зібрані тільки у нас.

Мій дорогий кум, вітаю тебе з твоїм 50-річчям. Побажаю тобі довгого життя з веселими пригодами, радісними подіями, теплими спогадами, душевними розмовами, привітними зустрічами, сімейним благополуччям і міцною любов’ю.

Кажуть, що пристрасть до людини приходить до 20 років, досвід – до 30 років, а здоровий глузд до 40. Хотілося б привітати від усієї душі пристрасного, досвідченого і мудрого чоловіка, який нарешті став готовим до дорослого життя. У 50 років життя тільки починається – пора застосовувати свої таланти і придбані якості! І бажаємо міцного здоров’я, щоб воно супроводжувало вашим талантам.

Дорогий кум, вітаю тебе з 50-річним ювілеєм! Бажаю, випробувати новий приплив сил і енергії. Пізнавати непізнане, відчувати нове і цікаве. Прагни кращого, досягай неймовірного, будь здоровий і щасливий!

Кожен рік, прожитий в житті, є чудовою датою, але ювілей 50 це особливий випадок. В цей день у вас немає ні найменшого приводу для смутку, настав час радіти життю і дихати на повні груди. Сьогодні, вітаючи вас з ювілеєм, бажаємо радісних миттєвостей в житті, хай хода буде легкою і граціозною, почуття спалахують як роки юності, серце наповнює любов. Бажаємо, щоб гаманець був набитий до сповнена великими купюрами, нехай очі постійно палають посмішкою, а серце дихає любов’ю. Нехай вас оточують тільки надійні друзі, проверннные життям, заздрісники обходять стороною, а світлий ангел доброти тримає міцно за руку на життєвій дорозі, бажаємо розуміння з боку рідних і міцного здоров’я, з днем народження.

З ювілеєм, кум. Я тобі хочу сьогодні побажати залишатися хоч і 50-річним, але все ж хлопчиною в душі, який вірить у краще і сміливо рветься в бій. Удачі тобі, куме, і великих успіхів, здоров’я та абсолютного достатку.

Привітання з ювілеєм 50 років куму своїми словами

Ця дата 50 років – немов двері в нове життя: не бійся, відкрий їх, і нехай золотий світ заллє твою душу і веде тебе в перед. Не нарікай на життя і не скаржся на її хвороби і негаразди. Кажуть, що людина 3 роки вчиться говорити і вчитися говорити розумно 50 років. Тепер ти випускник цієї школи, можеш поступати в університет мудрості!

У мого кума сьогодні велике свято, йому виповнилося 50 років, вітаю, дорогий. Я хочу тобі побажати приємних і теплих спогадів, оглядаючись у минуле з гордістю і посмішкою, світлого і щасливого майбутнього з прекрасними можливостями і блискучими успіхами і щасливого сьогодення з міцним здоров’ям, вірною любов’ю і високим достатком.