Close

Привітання з ювілеєм 60 років хрещеному у прозі

Самі незвичайні привітання з ювілеєм для хресного знаходяться на нашому порталі Vitannya.com. Незабутні побажання для кожного іменинника в прекрасних віршах, тільки від наших кращих авторів.

З ювілеєм, дорогий мій хрещений. Бажаю успіхів та процвітання, здоров’я і терпіння, бадьорих сил і радості, любові і благополуччя. Хресний, нехай в житті буде мінімум перешкод для перемоги і максимум можливостей для втілення в реальність усіх ідей.

Хрещений! Хочу привітати тебе зі святом і побажати тобі всіх благ, везіння в долі, любові і поваги! Нехай красивою і рівною дорогою буде витися життя твоє! Хай щастя, як шампанське, іскриться!

Сьогодні я з гордістю вітаю з днем народження мого хрещеного, який за довгі роки став мені дорогий, як рідний батько! Знайте, що ваші поради і підтримка завжди були дуже важливими для мене, а ви самі – завжди були прикладом справжнього чоловіка! Я від усієї люблячої душі зичу вам великого людського щастя, богатирського здоров’я та багатьох років!

Вітаю з святом близьку моєму серцю людину – коханого хресного! З днем народження, мій ангел-хоронитель! Бажаю тобі завжди залишатися веселим і світлим, не коритися життєвим негараздам, не відступати перед труднощами. Твій вольовий характер і здоровий розум, допоможуть подолати і втілити в життя всі мрії!

Разом з планетою ти завершив черговий повний оборот навколо променистого світила і відзначаєш день народження. Вітаю, хрещений, бажаю величезного вільного простору для нових фантазій, креативних задумів і талановитих ідей. Хай вони всі до єдиної втілюються в реальному світі і реалізовуються, приносячи задоволення і чудовий дохід!

Привітання з ювілеєм 60 років хрещеному у прозі

Дорогий хрещений, від всього серця вітаю тебе з днем народження! Сьогодні хочу подарувати тобі найщиріші побажання . Бажаю в цей день народження, щоб ти втілив усі свої мрії! Щоб була найуспішнішим, шанованим і коханим. Не забувай, що ти посланий у цей світ невипадково, бажаємо тобі виконати своє призначення в житті!

Сьогодні – 60 річчя мого хресного, сьогодні я вітаю з днем народження мого батька, серйозного чоловіка, яким неможливо не пишатися! З днем народження! Нехай завжди у твоєму житті буде щастя, легке і всеосяжне, чисте й яскраве! Я бажаю тобі любити і бути коханим, виконувати свої мрії і завжди залишатися таким же гарним, яким ми знаємо і любимо тебе сьогодні!

Ти був вибраний не випадково хрещеним для мене. Ти володієш найкращими людськими якостями, сильний розумом і тілом, ти притягуєш до себе удачу і позитив! Бажаю, хрещений, щоб життя підносила тільки приємні подарунки, щоб любов була самою щирою і щасливою, а добрий Ангел допомагав у всьому! Будь щасливий у День своєї появи на світ!