Close

Красиві привітання Тамарі своїми словами з днем народження

Надихаючі, душевні і сердечні вітання Тамарі з днем народження, ювілеєм. Великий вибір ексклюзивних побажань своїми словами, у віршах і смс на порталі Vitannya.com.

Тамара! Нехай іменини не такий насичений і веселе свято, як день народження, але цей особливий день! Він наповнений божественним світлом і теплом, в цей день разом з тобою тихою радістю радіє і твій ангел-охоронець! Нехай він завжди буде поруч з тобою, не відлучаючись ні на хвилину! Нехай він допомагає тобі щастя, якого ти варта!

Вітаю тебе радість моя, мила Тамара. Я тобі бажаю прокидатися з радістю і великим натхненням, проводити день щасливо і з натхненням, домагатися свого і не упускати жодного шансу на перемогу, весело розважатися і бути завжди коханою.

Мила моя Тамара! Вітаю тебе з днем твого народження! У цей світлий день хочеться побажати тобі, щоб як можна рідше в твоєму житті траплялися непогожі дні, щоб якомога частіше над твоєю головою світило сонечко, щоб навколо цвіли чудові квіти, наповнюючи твоє життя чарівним ароматом щастя!

Тамара, в день твого народження хочеться побажати тобі не знати в житті тривог, а якщо і будуть заворушення, то тільки від радісних і щасливих подій! Хай у твоєму домі завжди буде достаток і благополуччя! Нехай кожен день там лунає веселий сміх! Нехай ангели будуть в ньому частими гостями! З днем народження тебе, рідна!

У новому життєвому році хотілося б побажати м’яких високих злетів і посадок, великих сподівань і їх виконання. Любові, турботи і розуміння. Розуміння і усвідомлення того, що тобі все під силу, варто тільки почати діяти. З днем народження, Томочка!

Красиві привітання Тамарі з днем народження

Мила моя Тамара! Вітаю тебе з днем ангела! У цей світлий день хочеться побажати тобі, щоб як можна рідше в твоєму житті траплялися непогожі дні, щоб якомога частіше над твоєю головою світило сонечко, щоб навколо цвіли чудові квіти, наповнюючи твоє життя чарівним ароматом щастя!

Не наочна Тамара! Поспішаю привітати тебе з чудовим святом — Днем твого Народження! Від душі бажаю тобі солодким і безтурботним життя, розвитку і процвітання в справах! З гідністю нести себе по землі і не звертати увагу на дрібні негаразди! Тамара — ти справді “смоковниця”, як стверджує переказ твого імені! Залишайся завжди такою ж розміреним і коханій! А свій День народження проведи в радості й веселощі! І розтягни гарний настрій до наступного! Зі святом!

Тамара, в свій чудовий День народження прийми слова любові і поваги від близьких і друзів. Нехай іскристе шампанське ллється під тости рідних, а дзвін келихів стане сигналом для виконання всіх твоїх бажань. Бажаємо, щоб кожен день був для тебе цікавою сторінкою з Книги про Щастя і Любові.