Close

Красиві привітання Олександру своїми словами з днем народження

Чудові і незрівнянні привітання Олександра з днем народження та ювілеєм дивись на Vitannya.com. Ми зібрали колекцію чудових побажань, які неоставят іменинника байдужим.

З Днем Народження, Саша! А пам’ятаєш, як у дитинстві на нас величезне враження справили слова про те, що слід бути щедрими, як пальми, а якщо не можемо, то бути стовбурами кипариса – прямими і простими, благородними? Мені здається, ти єдиний з нас зміг вирости і стати саме таким щедрим, простим і шляхетним! Нам є чому у тебе повчитися, і ми обов’язково будемо прагнути стати схожими на тебе хоч трохи! Ну а ти – не змінюйся, адже неможливо стати краще, ніж ти вже є!

Шановний Олександр, прийми побажання міцної сили, непереможного мужності і мудрості думки в свій день народження. Нехай тобі, Саша, постійно щастить, хай життя веде рахунок щастя завжди в твою користь, нехай жодна тінь не зможе сховати тебе від успіху, нехай ні один заздрісник не зможе зіпсувати твоєї високої репутації.

Дорогий Саша, щиро вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі яскравою дороговказною зірки, вірного ангела хоронителя, свіжого попутного вітру і безхмарних блакитних небес.

Олександр, з обов’язку свого імені ти повинен бути захисником, справжнім чоловіком. Завжди наполегливо дотримуєшся своєї мети. Бажаю тобі завжди домагатися бажаного, душевного спокою та родинного благополуччя! З упевненістю йди по життю, досягати нових висот. Нехай кар’єра не знає перешкод, а фінанси — кризи. З Днем народження!

Скільки б років не минуло, але твоє ім’я завжди буде в пошані. Ти – хоробрий, мужній, відважний. Олександр, я бажаю тобі душевної рівноваги, доброти, прибутку, благополуччя. Нехай добробут назавжди оселиться в твоєму домі, а ніжність – у серці. Нехай тобі все і завжди вдається. Нехай ти ніколи не дізнаєшся гіркоти від слова «ні». Гідної долі, чудової кар’єри, впевненості в собі! Якщо буде потрібно, я готовий у всьому підтримувати тебе, друже. Протягну руку допомоги при першому ж вимогу. Але все-таки нехай твоє життя ніщо не затьмарює і над нею ніколи не збираються темні хмари. З Днем народження!

Красиві привітання з днем народження Олександру

Шановний Олександр, або просто Сашко, вітаємо тебе з днем народження! Твоє ім’я означає «мужній», і цієї якості у тебе не відняти! Нехай же твоє мужність захоплює всіх навколо. Продовжуй завойовувати серця прекрасних дам і захищати всіх, хто тобі доріг! Бажаємо не забувати і про відпочинок: він потрібен навіть самому сміливому героєві!

Від усієї душі та щирого серця вітаю тебе, дорогий Сашенька. Нехай твій шлях приведе тебе до успіху і благополуччя, нехай кожна дорога в житті буде усипана успіхом і везінням, щиро бажаю бути щасливою людиною і міцно коханим чоловіком.