Close

Красиві привітання Зінаїді своїми словами з днем народження

Щирі і добрі привітання Зінаїді з днем народження. На нашому сайті Vitannya.com самі барвисті і незрівнянні поздоровлення у віршах чи прозі, які обовязково оцінять.

Зінаїда – красиве жіноче ім’я, гарний вольова людина з гарним душевним складом. Спасибі близьким і рідним, що бережете таке диво, спасибі самої іменинниці за те, що зуміла в собі сформувати таку креативну і цілісну особистість. Дякуємо Зіну за те, що вона дає нам можливість радіти за неї. Давайте побажаємо їй мирного неба над головою і всього того, що вона сама собі бажає!

Зиночка! У День народження хотілося б забажати, щоб Ви залишилися отаким ясним людиною, яким Ви є і на сьогоднішній день. А життя Ваше нехай навпаки, не стоїть на точці, а віддається в найкращу сторону, день від дня даруючи симпатичні несподіванки і раптовості. Нехай здійсняться всі плани і мрії: сформується кар’єра, потішать успіхами дітки, зворушений тонкістю і піклуванням рідні, поділять з Вами повсякденність та відзначення віддані приятелі. Нехай зірки зустрінуться на небесах в підходящий для Вашої долі малюнок, і дарування життя сіються на Вас як з рогу достатку. Як весняна квітка, нехай розквітає у Вашому серці симпатія до цього суспільству і нехай ця любов неодмінно буде взаємною! Удачі Вам, здоров’я, прихильності фатуму і лише чудових днів!

Зінаїда! З чим можна порівняти роки нашого життя? Безсумнівно – вони схожі на перлини. Спочатку це лише піщинки. Але з роками, в потрібних умовах з них виходять дорогоцінні камені. Ми бажаємо, щоб кожна перлина приносила радість, а не розбрат. Дорогоцінні камені прекрасні, їх варто берегти від чужих рук і сторонніх поглядів. А близькі люди завжди порадіють разом з ловцями перлів.

Зинульчик, твоя чарівність притягує до себе, і мені вже вкотре хочеться побачити тебе знову і відчути ту легкість спілкування з тобою. Ти — те ядро, навколо якого обертається життя, навколо якого всі ми крутимося, завжди прагнуть наблизитися до тебе хоча б на крихту. Я хочу побажати в твій день народження, щоб цих людей у твоєму житті з кожним днем ставало на одну людину більше, і щоб вони завжди залишалися вірними і відданими тобі. Ти — сонце, що зігріває їх і дарує їм життя. Нехай твоя планета завжди летить по своїй орбіті. Миру тобі, благополуччя і добра!

Вітаю тебе з святом! Бажаю, щоб твоє життя було безхмарним, як небо над самим престижним курортом, довгої, цікавою і насиченою, як серіал «Санта-Барбара». Нехай твої очі завжди світяться від щастя, ніби полярне сяйво над полюсом. Щастя тобі, довголіття і любові, Зінаїда.

Красиві привітання Зінаїді з днем народження

День народження — це щорічний дар, даний людині для того, щоб порадіти любові і розташуванню, які відчувають до нього близькі друзі. І ось ми рішуче заявляємо, що ця подія нам цінне і дорого. Нехай довго йдуть дні твого життя, і хай завжди буде твоя любов і прихильність до нас. З Днем народження, Зиночка!