Close

Красиві привітання Валерію своїми словами з днем народження

Тільки веселі та креативні вітання Валерію з днем народження і іменинами на порталі Vitannya.com. Виберіть найприкольніше і оригінальне привітання імениннику. Заходь до нас.

З днем народження, Валера! Бажаю, щоб ти завжди стикався з проблемою браку місця. Нехай в холодильнику буде недостатньо полиць, щоб завантажити туди всі наявні делікатеси, в гаманець не поміщається зарплата, в шафу не вкладається вся твоя брендовий одяг, і одного столу буде мало, щоб зібрати за ним всіх твоїх друзів.

Валерій, з іменинами! Бажаю завжди зберігати бадьорість духу і твердість характеру чоловіка-воїна, при цьому зберігаючи життєрадісний настрій, любов до людей і благородний характер. Успіхів тобі і благополуччя!

Від усієї душі я сьогодні вітаю Валерія. Бажаю тобі, дорогий, великої удачі в світле життя, великих справ і благородних вчинків, самої вірної любові і надзвичайних успіхів, достатку високого, гарного настрою та міцного здоров’я.

Валерочка! Ти завжди заряжаешь всіх навколо своєю безмежною бадьорістю і гарним настроєм! Ти прям запальничка! Спасибі, що всіх зігріваєш своїм безмежним теплом і оптимізмом! У твій день народження я бажаю тобі завжди по життю йти оптимістично! І все у тебе вийде!

Від усього серця поспішаю привітати в урочистий день Валерія. З іменинами! Бажаю тобі ніколи не звертати з обраного шляху, не сумніватися у своїх силах і йти тільки вперед. Будь сміливим, сильним і переборюй будь-які перешкоди. Бажаю тобі не здаватися і отримати від життя все, що захочеш.

Красиві привітання Валерію з днем народження

Милий Валерій, вітаю тебе щиро і бажаю світлих моментів життя, наповнених радістю і щастям, доброї вдачі, супутньої у всьому, великих успіхів, які нікому не вдасться зруйнувати і міцного здоров’я, щоб ворогам не вдалося тебе зламати.

З днем народження, Валерочка! Нехай всі твої потреби і можливості живуть у тісній гармонії один з одним, з тобою і з зовнішнім світом, а якщо щось і порушить звичний порядок речей — то це буде тільки різнобарвне, хвилююче, безтурботне щастя!

В день твого народження, Валерій, вітаю від усього серця бажаю самого теплого і яскравого сонечка, світла, добра, розуміння у родині, миру і гармонії в душі. Нехай не буде хвилювань, тривог, гіркоти. Бажаю тобі бути сильним і сміливим, мудрим і проникливим. Хай буде все просто відмінно.

Дорогий наш Валерій! У давньоримське походження імені закладені зерна здоров’я, сили і благородства. Ти зміг кожне з них не тільки проростити, але й виплекати справжній сад богатирської сили, міцного здоров’я і вражаючого життєлюбства! Залишається побажати тобі зібрати гарний урожай любові, дружби, щирості оточуючих!