Close

Гарні побажання жінці з добрим ранком своїми словами

Завжди тільки гарні побажання доброго ранку для жінки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати жінку.

Мій ангел, з добрим ранком! Хотілося б зараз бути поряд з тобою, але на жаль… Відправляю тобі своїх поштових голубів з поцілунками і бажаю гарного настрою на весь робочий день!

З добрим ранком, моя улюблена. Прокидайся, моя радість, і вперед — підкорювати нові вершини. Нехай твій солодкий сон, солодкий ранковий кава, солодкий мій поцілунок подарує тобі неймовірні сили та натхнення, нехай з перших ранкових променів сонця твоє серце б’ється в ритмі щастя, а твоя усмішка нехай ні на хвилину не перестає сяяти.

Ну ось моя дорога прокинулася! Ти вранці виглядаєш дуже чудово. Ти свіжа, молода і красива. «Доброго ранку, кохана!» – це слова, які я хочу говорити тобі кожен день. Просто метаю про це. Бажаю, щоб ти провела цей день в гарному настрої, була радісною і веселою. Ранок завжди дарує нам можливість щось змінити, додати, прикрасити. Ти повинна завжди прокидатися з ентузіазмом і брати без страху все те, що підноситься тобі життям. Ти у мене сама красива і я просто зачарований тобою. Хочу проводити з тобою як можна більше часу. Бажаю, щоб ти сьогодні і кожен день розцвітала, як роза, і ввечері, при нашій зустрічі, я міг милуватися твоїм чарівністю і шармом. Доброго тобі настрою та чудового дня!

Свіжий запах ранку так чарує. Сонечко намагається промінчиками розбудити тебе, але все марно. Мій кошеня спить, радіючи, що сьогодні вихідний. Я так люблю милуватися тобою, коли ти спиш, ти нагадуєш мені сплячу красуню. Самого доброго я бажаю тобі. І самого прекрасного настрою. Нехай сьогодні. день буде самим прекрасним. нехай удача неодмінно прийде до тобі. Нехай найніжніші слова звучать сьогодні в твою адресу. Я люблю тебе, мила і бажаю тільки щастя.

Як ти прекрасна, моя кохана в ранкові години. Ти схожа на прекрасний квітка, який під променями сонечка розквітає, і радує всіх своєю надзвичайною красою. Добрий ранок, моя хороша, ніжна і найкрасивіша дівчина. Нехай ранок подарує тобі світлу надію на майбутній день. Нехай сьогодні тобі обов’язково пощастить. Я бажаю тобі щастя, удачі і благополуччя. Нехай моя любов для тебе оберегом на цілий день і на все життя. Я люблю тебе, моя єдина й неповторна

Гарні побажання жінці з добрим ранком

Кохана моя, з добрим ранком! Бажаю тобі завжди прокидатися щасливою, прекрасною, нехай реалізовуються твої плани, а сонце завжди світить в твоє вікно.

Нехай ангел сонячного ранку пробереться до тебе обережно і трепетними крильцями скинеться з твоїх ніжних війок залишки сну. Прокидайся з думками про мене і бажай все що завгодно — я миттєво виконаю всі твої примхи. Бажаю тобі, кохана, найпрекрасніших доби: ранкових чудес, денного чарівництва, вечірнього чарівності і нічний магії.