Close

Побажання коханій дівчині з добрим ранком своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами з добрим ранком для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Побажання з добрим ранком своїми словами, картинка

Гарні слова з добрим ранком коханій дівчині

Привітний ранок починає свій хід по землі! Бажаю найкрасивішій дівчині всього самого доброго!

Хай сонячний ранок дарує тільки позитивні емоції! З добрим початком нового дня! Прокидайся для нових звершень і геніальних рішень!

З добрим ранком, кохана, я зараз про тебе згадую, день прожити не сумуючи побажати тобі поспішаю. Усі негаразди та незгоди хай проходять стороною, а ще тобі бажаю, щоб ти була зі мною. Цілую тебе, моя принадність…

Ось і ще один ранок знову настал. Достатньо подивитися у вікно, і тоді нам стане одразу ж ясно, що день буде дуже теплим і сонячним. Ось чому зараз тобі зовсім не варто спати. Вставай, і тоді ти зможеш повністю насолодитися прекрасним свіжим початком дня. І хай у тебе буде вдалий день.

Прокидайся, моя прекрасна кохана, відкривай свій світлий погляд назустріч легкому і безтурботному ранку. Твоя краса сьогодні ще виразніше, посмішка прекрасніше, а серце ще яскравіше випромінює доброту. Нехай твій настрій передається позитивом оточуючим і повертається у вигляді щирих, життєстверджуючих посмішок.

Побажання коханій дівчині з добрим ранком

Побажання коханій дівчині з добрим ранком своїми словами

З добрим ранком, кохана, з світанком, наповненим надіями, з прекрасним днем, виконуючим мрії. Будь бадьорою і веселою і щасливою, приємних тобі хвилювань, веселого спілкування, успіхів, ти все зможеш, адже поруч — моя любов!

Поспішаю побажати самого доброго ранку тобі. Нехай воно розпочнеться з прекрасною посмішки і чудового настрою, чудової ідеї і яскравого натхнення. Бажаю ранкової бадьорості, щастя і любові, великих планів на день та успішного їх втілення в життя.

Доброго ранку, рідна! Нас розділяє відстань, та я не можу тебе поцілувати і прошепотіти щось на вушко. Мені дуже хочеться бути поруч з тобою, дарувати тобі свою любов. Виглянь у вікно, я зараз дивлюся на ранкове небо, може ми зустрінемося поглядом? Чуєш, як співають птахи, вони теж розповідають тобі про кохання. Бажаю тобі, моя дорога, щоб ти сьогоднішній день провела незабутньо і яскраво. Нехай тебе зустрічаються тільки хороші люди. Казкового тобі щастя. А я з нетерпінням буду чекати нашої зустрічі. Я готую для тебе цілий океан щирих зізнань і любові. Хочу побачити мою улюблену квіточку таку радісну, привабливу і чарівну. Нехай кожен твій ранок буде добрим і веселим. Люблю тебе і цілую! Дарую тобі найкращі побажання.

Ранок добрий, щастя моє! Сонечко вже піднялося і щосили намагається зігріти своїми промінцями землю до твого пробудження. Ти також зігрівай своєю сонячною посмішкою і внутрішнім теплом усіх, хто поруч. Піднімайся швидше назустріч новому світлому дню, наповненого веселощами і щасливими моментами!