Close

Побажання коханій дівчині з добрим ранком своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами з добрим ранком для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Ну і що, що на вулиці похмуро, у мене є власне сонечко, яке світить для мене кожен день! До речі, сонечко, ти вже прокинулася? Доброго ранку!

Хай сонце скаче по кімнаті зайчиком, нехай гілкою у віконце стукає світанок, нехай ранкова кава заповнить весь будинок ароматом і твоя сонна усмішка осяє світ. З добрим ранком, кохана!

Я думаю про тебе.. Світ сповнений твоїх  невловимих образів, адже ти так далеко.. Настав ще один ранок, який скорочує дні розлуки.. І.. ура йому! Нехай він буде для тебе світлим!

Із добрим, радісним, веселим ранком! Нехай старт цього дня буде вдалим і несе за собою низку добрих новин, щасливих подій, приємних зустрічей, теплих посмішок, гарних ідей, впевнених планів, вірних рішень і гідних успіхів. Бажаю бадьорості, як у ароматної кави і чарівності, як у здобної і ще теплою булочки. Ранкового позитиву і везіння на весь день!

Прокинулася вже давним-давно яскраве ранкове сонечко, воно сяє на небосхилі, але це лише до тих пір, поки не прокинешся ти. Адже тільки ти відкриєш свої прекрасні очі і пробудишься від сну, в той же час затьмариш  і яскраве сонце, і сам небосхил. Подивися ж на новий день і розфарбуй його яскравими фарбами.

Моя ластівка ніжна, моє ясне сонечко, моя краса ненаглядна, з добрим ранком тебе, кохана! Нехай ранок принесе тобі наснагу і радість, гарний настрій і величезне бажання здійснювати великі вчинки. Бажаю щасливого та вдалого дня, приємного і теплого вечора.

Побажати улюбленій дівчині доброго ранку своїми словами

Побажати улюбленій дівчині доброго ранку своїми словами

Добрий ранок, моя ненаглядна! Ненаглядна – тому, що я не можу на тебе надивитись, і впевнений, що саме через твою красу сон не відпускає тебе: він теж не може намилуватися тобою! Але я сподіваюся, що моє побажання доброго ранку виявиться сильнішим негідника-сну і підніме тебе для зустрічі зі мною!

Якою приємною і красивою була ця ніч. Але потрібно прокидатися, хоча б лише того, що б побачити наскільки приємніше цей ранок. Добрий ранок, моя рідна Зайка!!!Люблю тебе!

Моя нескінченно кохана, красива і дивовижна дівчинка, прокидайся. Новий день чекає тебе, моя мила, так що пора покидати своє тепле ліжечко і відправлятися підкорювати світ. Доброго ранку, маленька! Сьогодні, я впевнений, тебе буде чекати маса позитивних емоцій і вражень, які не тільки здивують тебе, але і порадують. Потягнися, посміхнися яскравому сонечку і вперед у ванну — змивати залишки сну. Любимочка моя, нехай це ранок буде самим незвичайним і дивним.