Close

Красиві привітання зятеві з днем народження своїми словами до сліз

Приголомшливо красиві привітання зятеві з днем народження. Велика колекція святкових побажань для зятя до дня народження зібрана на сайті Vitannya.com

Привітання зятеві з днем народження своїми словами

Щирі побажання зятеві в день народження

З днем народження, зятьок. Бажаю успіхів на роботі без нервів і труднощів, бажаю щастя в житті з веселими сімейними поїздками і пікніками. Дорогий, будь упевнений у своїх ідеях, прагненнях і перемогах, залишайся володарем своєї вдачі і справжнім королем в королівстві своєї сім’ї.

З Днем народження вітаємо самого чудового зятя! Ти для нас є прекрасним і добрим сином, чуйним другом і вірним главою сімейства! Нехай ніколи тебе не турбують біди, здоров’я завжди буде міцним, а любов близьких буде безмежною і вічного!

Дорогий зять ти мій улюблений! Як дочку свою обожнюю, так і тебе, її опору і підтримку. І, звичайно, в твій день народження хочу побажати тобі здоров’я міцного і міцного союзу. Мене, коли в гості прийду і скажу, що ненадовго, не питай:«Що, навіть чаю не поп’єте?» Поп’ю, рідненький, і не тільки чаю. А тому бажаю, щоб твій будинок був повною чашею, щоб і гостей було чим пригощати і самим прекрасно жити-поживати. З днем народження.

Бажаю тобі, щоб життя твоє було світлим, як ясний сонячний день, повним, як келих з шампанським, безхмарним, як небо над пустелею. І нехай, як зірки в нічному небі, завжди горять вогники у вікнах твоїх друзів і рідних, вогники надії. Будь здоровий, коханий і щасливий!

Привітання зятеві з днем народження у прозі

Красиві привітання зятеві з днем народження

Вітаємо з днем народження! Живіть з нашою донькою дружно, мирно, допомагаючи один одному, поділяючи радісні моменти і щоденні турботи. І нехай все у вас виходить, як і задумали!

Дорогий мій зять, ти увійшов в нашу сім’ю рідною людиною і став мені сином. У твій день народження я бажаю сімейного щастя, щоб ти черпав сили і натхнення в любові своїх близьких. Будь здоровим тілом і міцним духом. Бережи мою донечку, завжди залишайся добрим сім’янином, відданим другом і професіоналом своєї справи. І головне, не вір у всі розповіді про злу тещу, коли їх придумували, вони ще зі мною знайомі не були 🙂 Синку, я твій друг і парламентер.

З днем народження, мій дорогий зять. Бажаю з певними силами і світлим розумом підкорювати вершини успіху, бажаю відчувати себе завжди необхідною і найдорожчою людиною для своєї сім’ї, бажаю ніколи не відпускати від серця любов і надію, бажаю мати високий достаток і потенціал у житті.

У цей чудовий день народження хочу побажати тобі, мій самий любий зять, щоб всі твої таємні бажання і сподівання, неодмінно, збулися. Бажаю тобі надійності, віри і душевного тепла, бажаю популярності і успішності. Бажаю тобі йти по життю гідно, з високо піднятою головою, у тебе все для цього є.  У день народження бажаю тобі, як теща, щоб ти пізнав себе і повірив у краще.