Close

Привітання з ювілеєм 60 років татові своїми словами

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм 60 років для папи зібрані на порталі Vitannya.com. Найгарніші побажання не залишать байдужою ні одного батька.

Тато, вітаю тебе з 60-річчям і хочу побажати, як і раніше, бути бравим хлопцем, який може втерти носа будь-якого з конкурентів або недоброзичливців. Дорогий мій, будь міцний, здоровий, спокійний душею і щасливий серцем.

Таточку, з ювілеєм! З 60-річчям! Нехай твоє життя буде світлим і яскравим. Щоб все у тебе виходило і ти не засмучувався через дрібниці. Міцного тобі здоров’я, припливу сил і позитивної енергетики.

Дорогий тато, вітаю тебе з твоїм 60-річчям. Я бажаю тобі міцних сил і бадьорості душі, благополуччя в будинку і достатку, розуміння рідних і великої любові, бравого настрою і поваги, доброї вдачі та радісних свят.

Як здорово, коли ти розумієш, що твоєму батькові виповнюється 60 років. Немає нічого приємнішого, подарувати йому щось особливе. Зібратися за одним столом з ріднею і випити за здоров’я ювіляра. Наш найближча людина сьогодні відзначає свій ювілей, і наш дім як завжди наповнений гостями і радісним сміхом. Такі теплі і добрі побажання звучать сьогодні в твою адресу, і всі вони йдуть від чистого серця. Бо ти заслужив це і кожен це знає. Ти так багато зробив для своєї родини, як ти підтримував дітей в будь-якій ситуації, як боровся з несправедливістю. Багато вчинки були зопалу, але вони все-таки були. І тепер в твої 60, хочеться сказати тобі, щоб ти залишався таким же балагуром, як 40 років тому. Здоров’я тобі батько і щастя, яке зможуть подарувати тільки онуки. З ювілеєм тебе наш найближча і найрідніша людина!!!

Дорогий мій таточку, сьогодні твій ювілей тобі вже 60 років. Як швидко пролетіли роки, і тепер я вже доросла жінка, яка все також любить свого батька. Я пам’ятаю всі моменти, пов’язані з тобою, як чекала твого приходу з роботи, щоб пограти в нашу улюблену гру. Як бігла зі школи, щоб потішити тебе своєю п’ятіркою. Стільки років минуло, але нічого не змінилося. Я і зараз іду до тебе, коли мені погано чи коли неохайності беруть зненацька. Ти все також даєш поради, тільки тепер вони стали мудрішими. Як сильно я тебе люблю, і так мені хочеться побажати чогось незвичайного, може дістати тобі з неба зірку? Сьогодні ти ювіляр і почуєш багато слів привітань від рідних і колег. Я ж бажаю тобі самого міцного здоров’я на світі, а решту я тобі куплю. Нехай у цей день посмішка не зійде з твого обличчя і кожен подарунок, і привітання стане особливим. З днем твого Народження мій улюблений батько!!!

Привітання з ювілеєм 60 років татові своїми словами

Батько, твій рада був завжди вчасно і на користь. З тебе я беру приклад мужності, сили і впевненості в собі.