Close

Красиві привітання Богдану своїми словами з днем народження

Інтригуючі і яскраві привітання Богдану з днем народження. Тільки найкрасивіші, проникливі і трогающие до глибини душі привітання з днем народження на сайті Vitannya.com.

Дорогий Богдане, щиро вітаю і бажаю, щоб Бог завжди був з тобою, щоб ангел твій відводив від тебе будь-які біди. Будь щасливий, Бодя, любимо і успішний. Бажаю такою дивовижною і різноманітного життя, як безмежний і унікальний світ таємничого океану.

Богдан! Сьогодні ми бачимо перед собою справжнього чоловіка і щасливі, що можемо привітати його зі святом! Бажаємо тобі ніколи не відступати, залишатися таким же наполегливим, цілеспрямованим, ніжним з коханими людьми і вірним своїм друзям!

З Днем народження, Богдан! Всім нам, твоїм рідним і друзям, був зроблений подарунок від Бога, нам було дано ти найкращий чоловік і самий прекрасний хлопець. Вітаємо і бажаємо тобі міцного здоров’я, успіхів у всьому, за що б ти не взявся. І нехай позитивний настрій ніколи не покидає тебе! Будь веселий і щасливий!

Богдан! Іменинник ти наш! Живи довго і щасливо. Нехай обов’язково здійсняться твої грандіозні плани і маленькі мрії збудуться. Нехай по життю і по долі тобі завжди щастить, а твої близькі друзі та рідні служать опорою вірності і любові.Нехай біди обійдуть твій дім стороною, а любов, ніжність і відданість оселяться в ньому назавжди. З днем ангела, Богдан, з днем ангела!

Богдан, мені привиділося, чи у тебе свято? Це важко зрозуміти з першого погляду, тому що у тебе завжди святковий настрій. Бажаю тобі залишатися таким же веселим, радісним і доброзичливим! Вітаю!

Красиві привітання Богдану з днем народження

Не забути б привітати тебе сьогодні… Та хіба тут забудеш, Богдане?! Ти постійно нагадуєш про себе цій сяючою посмішкою, цим іскрометним гумором, цим пронизливим поглядом. Вітаю тебе!

Наш іменинник даний богами. Улюблений син, надійний друг, відповідальний працівник і вірний чоловік. Усе, чого можна бажати, ти домігся. А я бажаю тобі і твоїй родині головного скарбу — здоров’я! Ну і, звичайно, нехай позитивний настрій не покидає тебе!

Я вітаю тебе з Днем народження, Богдан! Будь щасливий! Нехай у твоєму житті буде час і місце исполняющимся мріям, справжньої любові, захоплюючим пригодам, дивних відкриттів, нових цікавих знайомств і великих звершень, словом, хай в світі буде до твоєї користі та задоволення, а у тебе вистачає великодушності платити світу добром і робити життя своїх рідних і друзів краще і світліше!

Дорогий, любий, вірний друг і товариш, Богдан! Щороку я приходжу до тебе в будинок, в день твоїх іменин і з радістю в цей урочистий для мене і зворушливий для тебе момент бажаю тобі безмежного щастя і любові. Сьогодні нічого не змінилося. Я знову стою на твоєму порозі з букетом квітів, вітаю тебе з днем твого ангела і бажаю тобі світла, любові і миру. Друг мій,будь щасливий!