Close

Красиві привітання Артему своїми словами з днем народження

Короткі і прикольні поздоровлення Артему з днем народження. На порталі Vitannya.com просто величезна кількість унікальних, теплих і чудових привітань з днем народження.

Артем, вітаю тебе з днем народження. Бажаю постійно бути в оточенні любові і щастя, краси і розкоші, успіху і гармонії, радості та успіху. Артем, нехай цей рік в рази збільшить всі твої можливості і перспективи, нехай з цією датою у тебе почнеться суцільна смуга неймовірного везіння.

Дорогий мій друг, Артем! Вітаю з днем народження! Це свято приходить до нас раз на рік, тому й відзначати його треба так, щоб потім згадувати до наступного року. Натяк зрозумілий? Придумай що-небудь незвичайне – ти це вмієш. Чекаю багато-багато позитиву, а ти чекай багато-багато подарунків!

З Днем Народження, Артем! Бажаю тобі бездоганного здоров’я (що, до речі, і означає твоє ім’я), щасливого життя і всяких корисних і потрібних речей. Нехай твої мрії стають реальністю в самі короткі терміни і нехай твої близькі і рідні люди ніколи тебе не засмучують.

Твоє ім’я, Артем, гарантує тобі міцне здоров’я, і сьогодні, в день народження, я плюс до цього бажаю успішної роботи і веселих свят, днів яскравих, наповнених радісними подіями, і солодких, пристрасних ночей. Нехай тебе не покидає удача, гаманець твій не спорожніє, і ніколи не зникне блиск в очах і щаслива посмішка на обличчі.

Артем — ти розумний хлопець, ти красивий душею, ти чудовий співрозмовник і найвірніший друг! Я вітаю тебе з днем народження! Побажати тобі хочу всього і побільше, нехай на твоєму шляху не зустрічаються біди, а успіх і удача переслідують на кожному кроці! Щоб ти не знав, що таке розчарування, а знав тільки щастя!

Красиві привітання Артему з днем народження

Темыч! Ах, якщо згадати скільки всього у нас було за час нашої дружби! Не вистачить слів і пальців, щоб перерахувати і описати. Тебе, мій друг, я сьогодні вітаю з днем народження і бажаю тільки позитиву, вдачі і успіху! Ти гідний і сильна людина, і я впевнений, що ти всього в цій нелегкій життя доб’єшся!

Згідно з грецьким корінням, твоє ім’я, Артем, означає «бездоганне здоров’я». Ми бажаємо тобі завжди відповідати своєму імені. А також, щоб всі складові твого життя, і ти сам були такими ж бездоганними. Живи і вдосконалюйся з кожним роком. З Днем народження тебе, Артемко!

Артем, з Днем Народження! Твоє ім’я означає «здоровий», а людина без хвороб — щаслива людина. А тому бажаю тобі і твоїм рідним здоров’я богатирського, любові неземної, незліченних багатств, відмінного настрою!

Милий Артемко, вітаю тебе з днем народження. Бажаю в будь-якій ситуації життя і при будь-якому розкладі дня залишатися цілим і неушкодженим, щасливим і впевненим, цілеспрямованим і життєрадісним, веселим і закоханим, добрим і справедливим, щирим і успішним.