Close

Красиві привітання Івану своїми словами з днем народження

Зворушливі до сліз і душевні привітання у віршах для Івана найкращий подарунок на день народження. На сайті Vitannya.com Ви знайдете безліч привітань з днем народження

Невтомний Іван! Ви завжди на висоті положення, а сьогодні Ваше місце на п’єдесталі пошани та любові. З днем народження, Ваня! Ми так дорожимо дружбою з Вами! Ви надійний і відданий друг, ніколи не засуджуєте чужих вчинків і не балакаєте про чужі секрети. Довіра в дружбі дорого обходиться. Ми бажаємо Вам довгого життєвого шляху! Нам так приємно йти поруч з Вами!

Іван, бери швидше мої щиросердні вітання з твоїм днем народження. Хай Всесвіт буде добрим стосовно тебе і завжди сприяє твоєму успіху й удачі. І дарує тільки радісні моменти. Хай твій дім буде, мов повна чаша, а з нього буде чути тільки сміх, добрі слова та теплі побажання. Нехай не тільки у цей день тебе гріють усмішки твоїх рідних, а подарунки будуть тільки бажаними. З днем народження.

Бажаю тобі протягом всіх довгих років життя, щорічно отримувати лише задоволення. Щоб у тебе не виникало відчуття, що ти даремно прожив день. Щоб доля радувала тебе різноманітністю. Загалом, всіх благ тобі й принад. Нехай твої справи, процвітають, перспективи будуть райдужними, а улюблена робота приносить гарний прибуток, щоб не було потреби ні в чому. Ну і, звичайно ж, нехай тебе оточує твоя міцна сім’я.

Вкотре ми вже збираємося до тебе, Іван, на День Народження? І скільки б разів не об’єднувалися ми за одним столом, знаємо, що у такого іменинника день виявиться незабутнім. Від усієї душі, може трохи скромно, але зі смаком сьогодні ми вимовляємо наші побажання. Нехай упродовж всієї твоєї може і непростого, але веселого життя тебе супроводжують вірні провідники удача і щастя. Живи безтурботно, багато, щасливо та обов’язково довго.

Кажуть, що в іменини всі найпотаємніші думки та бажання летять до Бога. Так нехай же крила твого ангела будуть міцними й надійними, а його політ – швидким і спритним. Щоб всі твої мрії обов’язково потрапили на небеса і втілилися в життя. Щоб твій земний шлях був устелений зеленою травою та квітами радості, а з неба завжди світило сонце достатку й любові. Зі святом, Іван!

Шановний Іван, вітаємо з днем народження, будь таким же надійним, відкритим душею, веселим і щедрим. Бажаємо відчувати кожен день відчуття щастя, хай доля подарує тобі немало радісних миттєвостей, подорожей та приємних зустрічей.

Красиві привітання Івана з днем народження

Іван, з казковим днем народження тебе! Бажаємо, щоб ніколи ти не ламав Ваньку, не ставав Іванушкою-дурником, а був схожий на прекрасного Івана-царевича — такий же красень зовні й зсередини. Нехай оточують тебе турботою всі що існують на світі казкові принцеси!