Close

Красиві привітання Ларисі своїми словами з днем народження

Короткі і щиросердечні вітання Ларисі з днем народження дивись на сайті Vitannya.com. Привітай близьку людину з нами і зроби свято більш затишним, теплим і атмосферним.

Таких організованих, цілеспрямованих, темпераментних особистостей мені ще не доводилося зустрічати. Ларіс, ти неймовірна, дивна жінка з величезним серцем. Я хочу в твій день не просто тебе привітати, а побажати тобі безліч щасливих днів, приємних моментів, яскравих спогадів і міцних почуттів. Не переставай вірити у свою мрію, яка безсумнівно здійснитися. І нехай навіть самі похмурі будні здадуться тобі ясними і дивовижними!

Прекрасна Лариса, з днем народження! Ти таємнича і ніжна, добра і гарна. В тобі поєднуються найкращі якості: ти по-жіночому мила й турботлива, чарівна, красива, і разом з тим володієш незвичайної бійцівської хваткою. Ти сильна і терпляча. Бажаю тобі завжди цілеспрямовано йти до своєї мети.

Безліч зірок на небі розлилося яскравим, святковим світлом, переливаються і блищать на небосхилі. Ось як велично і чудово відзначає день твого народження всесвіт. Лариса! Ми бажаємо тобі бути найяскравішою зірочкою на цьому небі, самим теплим і ніжним сонячним світлом. Нехай всі світлячки, всі втрачені душі линуть до тебе на вогник. Ти всім, ми це знаємо, допоможеш, врятуєш і обігрієш!

Лариса, в молодості дівчина дуже пишається тим, що на неї задивляються хлопці. Чим більша кількість звертають уваги — тим більшу радість ця дівчина отримує. Потім настає час, коли жінка отримує радість від того, що всю свою увагу приділяє їй один-єдиний чоловік. А потім у жінки виростають такі красені-сини, які зводять з розуму натовпу симпатичних дівчат. Лариса, ти виростила прекрасних синів і можеш по праву пишатися ними.

Мила Ларочка, з Днем народження тебе! Хай щастя повноводною рікою наповнює прекрасні берега твого життя, дзвінким потоком нехай вирує молодість, оптимізм і здоров’я, пливуть до твоїх берегах успіхи і звершення. А ти — гордою чайкою взмывайся до своїх мрій на крилах любові і радості, під небом мирним і над цветущею землею.

Красиві привітання Ларисі з днем народження

Дорога Ларисо! В День твого Народження бажаю тобі бути коханою жінкою на світі, і пізнати справжнє жіноче щастя. Ти жінка, з якою багато беруть приклад – розумна, красива, знаєш собі ціну. Ти прекрасна господиня, любляча мама і дружина. Залишайся завжди такою ж, та не відступай від своїх життєвих принципів, завдяки яким ти є такою чудовою людиною.

Сердечно вітаю Ларису з днем народження! Бажаю бути завжди збройної жіночою хитрістю. Нехай певну частку твоєму житті займає флірт і спокуса. Бажаю тобі мудрості знати, в якій ситуації які якості характеру проявити. Нехай ти будеш жінкою з великої літери і досягнеш успіху у всіх своїх справах.