Close

Красиві привітання Марії своїми словами з днем народження

Тільки щирі і зворушливі поздоровлення для Марії з днем народження. Самі душевні і добрі побажання для іменинниці в прозі і віршах розташовані на порталі Vitannya.com.

Дорога Маша, з тобою завжди весело і на душі стає легко! Залишайся таким світлим, добрим і цікавим людиною, до якого завжди хочеться тягнутися! Бажаю жити — не тужити і процвітати в усьому!

Мила моя, Маріє! Той дивний день, в який ти з’явилася на світ, змінив мою долю і дозволив пізнати справжнє щастя. А тепер я побажаю тобі знайти свою любов і пізнати радість життя. Я вітаю тебе з днем народження і бажаю, щоб свято в твоїй душі тривав вічно, а кожен новий день приносив тобі безліч радісних переживань.

Прекрасна Марія, в твій день народження яскраво світить сонце, птахи співають дзвінко і квіти пахнуть ароматами, але ніщо не зрівняється з красою душі твоєї, з чарівною посмішкою і променистим світлом твоїх очей. Нехай життя наповниться щастям і радістю, любов’ю та ніжністю, успіхами та досягненнями, адже ти гідна найкращих подарунків долі.

У цю знаменну дату ми хочемо передати Марії шматочок нашої душі у вигляді привітання. По-перше – це самий добрий чоловік на землі, лагідна матуся, гарна господиня, сумлінна співробітниця на роботі, порядна подруга і просто красива жінка! По-друге активна, динамічна, врівноважена, відповідальна, заповзятлива, ранима, але в той же час з твердим характером, яка вміє постояти за себе, вона завжди готова надати підтримку всім, кому це необхідно. Ну і по-третє, це чудовий чоловік, який нам дуже дорогий і дуже нами любимо.

Машенька, з Днем народження тебе! Нехай цей день принесе тобі, подружка, багато приємних вражень та теплих слів. Нехай твоя душа не старіє, а серце оселяться любов, радість і щастя. Всього тобі найкращого!

Красиві привітання Марії з днем народження

У цю знаменну дату ми хочемо передати Марії шматочок нашої душі у вигляді привітання. По-перше – це самий добрий чоловік на землі, лагідна матуся, гарна господиня, сумлінна співробітниця на роботі, порядна подруга і просто красива жінка! По-друге активна, динамічна, врівноважена, відповідальна, заповзятлива, ранима, але в той же час з твердим характером, яка вміє постояти за себе, вона завжди готова надати підтримку всім, кому це необхідно. Ну і по-третє, це чудовий чоловік, який нам дуже дорогий і дуже нами любимо. Тому, хотілося б побажати їй великого жіночого щастя, любові, міцного чоловічого плеча і доброго здоров’я! Цілуємо, обіймаємо, носимо на руках!

Прекрасна моя Маріє! Краше тебе немає на світі. Ти для мене, як ангел, який своєю рукою для світил світить. Так так красива, немов неземна, але так любить, немов створена Богом, ти так добра і так ранима, ти як пташка до всього сприйнятлива. Тож бажаю тобі залишатися такою завжди! Завжди такої доброї і розуміючої! Ти для мене сама гарна, як та діамантове зірка!