Close

Красиві привітання Надії своїми словами з днем народження

Красиві до сліз і добрі слова побажань і привітань Надії в день народження. Заходь на Vitannya.com і подаруй їй позитивні емоції в цей чудовий день.

Надія, у світі чимало прекрасного, але все ж я буду не я, якщо не признаюся тобі, що найчудовішим явищем у своєму житті вважаю твоє народження! Не будемо з’ясовувати, як давно сталося це подія, але те, що воно багато значило для мене – це безперечно. Не маючи можливості бути присутнім при твоєму народженні, я сприймаю його як якесь таїнство, що дозволило мені втілитися в іншій людині. Ти – моя дочка, частина мене і моєї коханої жінки! І сьогодні ми удвох з мамою бажаємо тобі відчути те, що колись, взявши тебе на руки, відчули ми – безмежну, сліпу і всепоглинаючу любов! З Днем Народження!

З днем народження, Надія! Твоє ім’я говорить саме за себе. Ти дивний чоловічок. Ти підтримуєш і піднімаєш там, де інші падають. Ти здатна воскресити своїм словом і запалити в серці світло надії. Нехай і тебе вона супроводжує завжди. Бажаю сили духу і великої віри, яка підтримувала б тебе на всіх життєвих шляхах.

Чудове свято сьогодні постукало в двері до нашої чудової Надії, а разом з ним і гості зайшли дружним строєм, несучи подарунки, цілуючи в щічки, кажучи слова самих теплих побажань. Ми хочемо сьогодні попросити долю бути до тебе прихильною і приносити в твій дім тільки хороші новини. Хай везіння не залишає тебе в будь-яких починаннях, а удача неодмінно опиниться на одній з тобою стороні.

Надюша, вітаю тебе і бажаю жити натхненно і красиво, виявляючи любов до близьких і милосердя до оточуючих. Нехай доля кожен день дарує щасливий випадок, нехай не вичерпаються твої сили, нехай не згасне яскраве світло твоїх надій.

Надія, у світі чимало прекрасного, але все ж я буду не я, якщо не признаюся тобі, що найчудовішим явищем у своєму житті вважаю твоє народження! Не будемо з’ясовувати, як давно сталося це подія, але те, що воно багато значило для мене – це безперечно. Не маючи можливості бути присутнім при твоєму народженні, я сприймаю його як якесь таїнство, що дозволило мені втілитися в іншій людині. Ти – моя дочка, частина мене і моєї коханої жінки!

Красиві привітання Надії з днем народження

Бажаю неймовірною Надії завжди залишатися такою ж дивною, доброї, чарівною, щирою і турботливою! З легкістю домагатися всіх бажаних цілей, світитися яскравими вогниками, виконувати свої мрії і насолоджуватися увагою і турботою близьких людей і відданих друзів. З Днем народження!

Надюшка, ну ось і настав день твого народження! Ми вітаємо тебе і бажаємо іскрометного веселощів незалежно від пори року і погоди. Нехай все буде в радість: сім’я, робота і навіть повсякденні клопоти! Налаштуйся тільки на позитив — і всі бажання збудуться.