Close

Прикольна проза на день народження

Прикольні привітання з днем народження. Здивуй і порадуй іменинника побажаннями з гумором в день народження. Вітальні жарти і приколи на сайті Vitannya.com.

Прикольні привітання з днем народження своїми словами

Зібрали топ прикольних побажання та найкращих привітань.

З Днем народження! Нехай у твоєму житті буде більше крутих віражів, холодильник тріщить по швах, а гроші вивалюються з мішків. В акваріумі живе золота рибка, яка виконує будь-які твої бажання, а в спальні спить кохана целовака і обнимака.

З днем народження! Бажаю, щоб ноги не запліталися, щоб попа сиділа на м’якому, щоб на вуха не падала локшина, щоб око не смикалося, щоб руки не тремтіли, щоб душа була в раю, а серце любило до нестями. Загалом, нехай все у тебе буде в ажурі.

Вітаємо з днем народження і бажаємо від любові забуття. Хай світяться, як зараз твої очі, хай пурхає, немов у небі твоя душа. Бажаю радості на довгі роки, щоб завжди ти була така весела. Бажаю віри, надії й любові. Нехай мрії здійснюються і бажання виконуються. Бажаю вірних і надійних друзів, і щоб світ став рожевим навколо тебе скоріше.

Хочу побажати тобі у твій день народження, щоб ти був  як вітер невичерпний, як море та  як земля непереможним. Будь легкий на підйом, як вітрило корабля, веселим, як пісні хвиль, що співають на просторі. І нехай в тобі  вирує  життя !

Що, що? Всі говорять, що сьогодні якийсь неймовірний день. Сьогодні вранці до мене на повітряній кулі прилетів листоноша і сказав, я ризикую забути щось дуже важливе. І тут до мене дійшло! Точно! Сьогодні свято! Тому, пославшись на свою не першої свіжості пам’ять, поспішаю привітання мовити ! З Днем Народження, мій дорогий іменинник! Знаєш, діаманти, прийнято вважати, найпрекраснішім і дорогим каменем на планеті. А я ризикну спростувати це судження, адже найкраще і найдорожче, що є на Землі – це людина. Багато секунд, годин і хвилин тому у цей день на небі з’явилася ексклюзивна зірка, привласнила твоє ім’я. Вона світилася і світиться яскравіше усіх дорогоцінних каменів світу. Ось ти йдеш по вулиці і не помічаєш, як за тобою тягнеться сяючий шлейф. Це ти випромінюєш своєю красою і грацією світло, звертаючи на себе увагу всіх оточуючих. Твій світ – твоя іскра! Бажаю тобі зберігати все життя у своєму серці цю іскру, що підживлюється любов’ю і турботою близьких та рідних. А буде ця іскра буде і все інше – здоров’я, щастя, добробут. Палай і висвітлюй шлях іншим людям!

Прикольно привітати з днем народження, картинка

Святкові прикольні слова в день народження

Бажаю, щоб ніколи не збулися ніякі побажання, якими б вони не були великими, від твоїх недругів, а збулися найменші побажання від твоїх друзів!

Хай в день народження цей світ буде для тебе яскравіше і хмари розсіються на зоряному небосхилі, зникнуть усі перепони на шляху до щастя і довголіття.