Close

Красиві привітання Микиті своїми словами з днем народження

Милі і дивовижні привітання Микиті з днем народження своїми словами і у віршах. На порталі Vitannya.com зібрана унікальна колекція цікавих і зворушливих привітань з днем народження.

Микита, з днем народження! Всі твої близькі і рідні люди дякують твого ангела за те, що оберігає тебе! Будь щасливий, любий!Дорогий Микито! Знаємо ми тебе виключно з позитивної сторони. Хочеться, щоб у такого хорошого і гідного людини, як ти, все склалося благополучно. Бажаємо тобі мудрості, вона завжди знадобиться, щоб не було причин для поганого настрою, а дорога твоє життя було світлим і рівною.

З днем народження, дорогий Микита. Непереможний, Цікавий, Гарний, Щирий, Талановитий, Абсолютно в собі впевнений, — будь завжди таким. Я бажаю тобі здоров’я, великих досягнень і успіхів, взаємної любові та незмінною удачі!

Дорогий Микито, я вітаю тебе з днем народження і хочу побажати тобі міцного здоров’я, впевненості у своїх силах, сміливих ідей, внутрішньої гармонії, достатку в житті, вірної любові і дружби, справжнього щастя і гідного успіху!

Бажаю, щоб уся таблиця твоєму житті була схожою на таблицю Менделєєва, але елементи в ній були виключно відтінків щастя, що включає в себе і радість, і здоров’я, і успіх! З днем народження, Микита!

Твоє ім’я означає «переможець» і ти виправдав це. Ми раді, що у нас є такий надійний друг. Бажаємо тобі, щоб кожен день приносив привід посміхнутися хоч раз, залишайся завжди запальним і веселим, яким ми знаємо тебе й любимо. Нехай твій ангел – охоронець оберігає тебе до кінця днів від бід і нещасть.

Красиві привітання Микиті з днем народження

Дорогий Микита, вітаю тебе з днем народження. Хочу побажати тобі Неминучого успіху в справах, Цікавих подій у житті, Красивих бажань та вчинків, Імпульсів радості і натхнення, Творчих захоплень і талантів, Активної роботи і відпочинку в задоволення.

Чудовий Микита, вітаю тебе, дорогий. Бажаю яскравих фарб життя і великих можливостей, бажаю вірності в любові і щастя в кожному дні. Нехай для Микити не буде нічого неможливого, хай гучним успіхом завершується будь-яке твоє діло.

Микита, з днем народження! Сьогодні світ посміхається тобі і дарує мільйони добрих побажань. Будь щасливий, веселий, добрий, любимо. Прагни кращого, вчися новому, розвивайся і ніколи не сумуй. Мрій, бажай, радуйся і будь упевнений в успіху!

Микита чудовий,

Веселий і уважний,

Прикольний такий ти хлопець,

Сьогодні тебе вітаємо,

З твоїм днем народження у світі

І нехай горизонт стане ширше,

Бажаю всебічного успіху,

Усмішок, радості і сміху,

Щоб дівчата тебе любили,