Close

Привітання з ювілеєм-55 років мамі у прозі

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм на 55 років для мами зібрані на порталі Vitannya.com. Самі красиві і оригінальні побажання не залишать байдужою жодну маму.

55 років тому народилася прекрасна, розумна, добра, весела, неймовірна дівчинка, якій судилося стати моєю мамою. Пишаюся твоїм продовженням. Рідна, кохана, дорога, з ювілеєм! Бажаю радувати і радіти, кохати і бути коханою, розквітати і отримувати квітів букети, душею багатіти і збирати безцінні роки.

Дорога, кохана, єдина на світі — матуся! Вітаю тебе з ювілеєм! Обіймаю, цілую, радію, що ти у мене є — така молода, красива, енергійна і краще за всіх на світі! Бажаю тобі пахощів квітів, співу птахів, сонячного світла і краси навколишнього світу! Бажаю бути щасливою, любити, бути коханою і неповторною! Творчих успіхів і поваги колег, радості від онуків і дітей, обожнювання від папи і завжди гарного настрою!

Вітаю тебе, мамо, з ювілеєм. Нехай у 55 твоїх років буде високою і неубутною хвиля твого успіху і оптимізму, нехай добре здоров’я, міцні сили і бадьорий натхнення дозволяють здійснювати все задумане, нехай завжди буде щасливим биття твого серця і окриленою любов’ю близьких твоя душа.

Гості на порозі — у мами ювілей! День прекрасний і щасливий. Ми хочемо побажати тобі вірних друзів, цікавих знайомств та незабутніх миттєвостей! Нехай життя підносить тобі завжди тільки приємні сюрпризи та подарунки. Будь енергійна, мила, життєрадісна і прекрасна що б не трапилося! Прощай образи і залишай у пам’яті тільки приємні спогади! З святом тебе, кохана мама!

Мені дорожче всього на світі посмішка мами і її теплі обійми, і її День народження – найкраще свято, в який я особливо сильно хочу оточити її увагою і турботою! Сьогодні з тобою, мамо, на твоєму святі всі, хто тобі доріг. Ми всі бажаємо тобі самого найкращого, а я від себе хочу додати побажання бути самою щасливою і коханою, посміхатися кожному дню, і нехай залишать тебе всі печалі!

Привітання з ювілеєм-55 років мамі у прозі

Чоловік, який не здатний знаходити приємні моменти в житті, ніколи не зможе до самого кінця бути щасливим. Адже для того, щоб все виходило, потрібно кожен раз намагатися все більше і більше. І зараз, коли ми знаходимося на святі присвяченому дню народженню, ми повинні разом з тобою, мамо, провести його на вищий бал. Зараз тобі виповнилося 55 років. Але ти зовсім не повинна засмучуватися з-за свого віку, сумувати і переживати. Просто ти повинна радіти з того, що змогла дожити до такого часу. Постарайся змиритися з цим, і отримувати задоволення від всього, що буде з тобою. А ми, твої діти завжди будемо поруч з тобою для того, щоб допомогти подолати всі труднощі і перешкоди. Як би тобі не було важко, просто пам’ятай про те, що завжди є вихід щось змінити.