Close

Красиві привітання з днем народження своїми словами у прозі

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Сьогодні свято твій і я, своєю душею тебе лелію, ти світишся красою і світ світлішим, мені хочеться любити тебе завжди, не тільки в цей день, а кожним вранці, кожним новим днем лелеить буду я тебе своїм теплом, тебе . . . і у святі твоєму нехай меркнуть дзеркала, коли ти проходячи подивишся в них крадькома, душа нехай буде гладкою, нехай ніжною пеленою тебе оточить слово і мова моя, привітаю тебе ніжно, прости, що так недбало.

Я сьогодні хочу привітати вас з днем народження. Ви самий добрий і чесний чоловік, якого я зустрічала в своєму житті. І я дуже вдячна долі, що звела нас. Адже ви для мене в житті дуже багато зробили, без вас я б не подолала багатьох труднощів. Знайте, ви завжди можете на мене покластися. Бажаю удачі, успіхів у справах і нехай у вашому оточенні завжди будуть вірні і потрібні люди. Будьте щасливі!»

Від усієї душі вітаю Вас з Днем народження! Щиро бажаю, щоб життя сповна ощасливила Вас своїми дарами: і матеріальними і нематеріальними. Нехай ніколи не турбує здоров’я і будуть забуті адреси аптек і лікарень. Нехай робота приносить не тільки гроші, але й задоволення: перше нехай буде у Вашому гаманці в достатку, а друге нехай черпається Вами звідусіль: задоволення нехай несуть рідні і близькі, погода за віконцем і безліч приємних дрібниць. Бажаю, щоб Ви жили в постійному відчутті гармонії з собою і зі світом і спростували твердження, що щастя — це мить. Нехай це щаслива мить для Вас буде довжиною в життя, а життя буде довгою-довгою, до самих круглих і солідних дат!

Вітаю з днем народження! Крім стандартних побажань – щастя, здоров’я і благополуччя – я бажаю, щоб збулися твої заповітні мрії, щоб кожен день приносив приємні несподіванки, щоб тебе оточували тільки добрі і люблячі люди. А ще бажаю тобі удачі, везіння у всьому і завжди. І щоб кожна започаткована справа закінчувалося успішно!

Вітаю з днем народження. Хочеться побажати, щоб корабель твого життя плавав по хвилях щастя і блаженства, щоб він постійно знаходив свій причал біля берегів надії і любові, щоб твій штурвал не вдалося зламати ні вітрів, ні гроз, ні бур долі, щоб все найгірше завжди залишалося позаду, щоб все найдобріше і необхідне було завжди під боком.

Красиві привітання своїми словами в прозі з днем народження іменинників

Вітаючи тебе з днем народження, я хочу побажати тобі не просто знайти справжнє щастя, але і кожен день проводити просто чудово! Нехай вранці у тебе будуть сили, бадьорість і чашка ароматного чаю, до обіду – оберемок чудово зроблених справ, а до вечора – приємний відпочинок і міцний, солодкий сон!