Close

Привітання з ювілеєм-55 років дружині у прозі

Зворушливі слова вітання з ювілеєм дружині від чоловіка на 55 років тільки на нашому порталі Vitannya.com. Оригінальні тексти побажань від наших авторів надовго запамятаються рідній дружині.

Раніше такий вік давав право на пенсію, тепер все по-іншому! Тепер навіть держава визнала, що ти ще молода, красива, сповнена сил і здоров’я! Вітаю тебе з ювілейним днем народження! Зичу, щоб краса не в’янула, доброта не бракувало, радість не проходила, а щастя та любов наповнювали серце до самих країв. Любові тобі від дітей та внуків, всіх рідних і близьких, поваги від колег і високої оцінки від начальства!

Вік-це лише цифри, але ювілей це вже дата. І сьогодні ця дата є приводом побажати міцного здоров’я, безмежного щастя, миру і порядку в домі, а головне успіху у всьому, що задумано. Нехай ювілей стане ще одним приводом для того, щоб сказати «життя тільки починається». Вітаю!

Чудова жінка, людина доброї посмішки і чуйного серця, я вітаю Вас з Вашим 55-річчям і від душі бажаю жити в повній гармонії з коханими людьми і своїми почуттями, вірити тільки в хороше і не припиняти мріяти про щось прекрасне. Нехай і в хаті, і в родині, і в душі, і в серці буде світ, насолода і радість.

Мій дорогий чоловік — моя улюблена дружина, вітаю з 55-річчям. Хочу, щоб ти пишалася своїм життям і рідними, хочу, щоб на душі у тебе було світло і тепло, хочу, щоб ти ніколи не хворіла і не сумувала. Залишайся самій красивій, найкращій, ненаглядної, доброю і лагідною.

Мила моя дружина, ти непідвладна ні рокам, ні віку. Вітаю тебе з 55-річчям і бажаю завжди виглядати так само бадьоро і молодо, красиво і чудово. Нехай душа твоя новий день зустрічає з посмішкою і гарним настроєм, хай серце радіє і великим перемогам, і приємним дрібницям, нехай дружною і веселою буде наша сім’я, хай любов’ю і доброї турботою тебе обдарують близькі люди.

Привітання з ювілеєм-55 років дружині у прозі

Дружина моя, у 55 років ти залишаєшся для мене такою ж ніжною, милою, молодий і найкрасивішою. Бажаю тобі здоров’я і любові. Нехай кожен день приносить щастя, радість, удачу. Нехай все у тебе, рідна, виходить. Ніколи не сумуй, хай буде більше приводів для веселощів і радості.

Дорога наша ювілярка. Вітаємо вас з 55 днем народження і бажаємо, щоб ваше життя заграла новими фарбами. Адже у нумерології число 5 означає енергійність, активність, більшу допитливість, зацікавленість і новаторство. Звичайно, ми не сумніваємося, що ви володієте всіма цими якостями, але подвійна п’ятірка – принесе вам в два рази більше інтересу до життя і щастя. Життя не тільки продовжується, але й стає цікавіше. Успіхів, вам, оптимізму та нових вражень, дорогою (Ім’я по-Батькові)!