Close

Гарні побажання дівчині добраніч своїми словами

Найгарніші побажання спокійної ночі для дівчини тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати дівчину.

Зазвичай всі хочуть послухати казку на ніч. А ось у мене все навпаки! Мені хотілося б почути чудову історію під час сніданку, щоб підняти настрій і поліпшити апетит. Ти не пам’ятаєш ні однієї казки? Це не біда! Швидше лягай спати і все гарненько запам’ятовуй. А завтра вранці у тебе буде ціла скарбничка чудових історій. Добраніч, кохана! Чекаю не дочекаюся завтрашнього ранку!

Ніжність моя, краса ненаглядна, за вікнами ніч вже давно отримала свої повноваження, а ти все ще не спиш. Залиш усі свої справи, пірнай під теплу ковдру в свою улюблену постіль і занурюйся у сон. Добраніч, моя неймовірна, витончена, чудова. Хай тобі насняться виключно добрі сновидіння, які наповнять твій новий день легкістю, яскравістю і радістю. Засинай, моя дівчинка. Обіцяю, ніхто і ніщо не потривожить твій спокій, так як я буду берегти його до самого ранку. Цілую твої солодкі губи і гарненький носик. З тобою моя любов.

Пройшов ще один день твого життя, і світ став трішки краще – адже сьогодні ти була прекрасна і світла, дарувала людям свої сонячні посмішки, і кожному дісталося від тебе добре слово. Нехай твій сон буде міцним і милостивим, спокійно відпочине душа, а тіло наповнитися новою енергією!

Я кажу добраніч, сонечко. Так не хочеться розлучатися з тобою. Давай з тобою зустрінемося в царстві Морфея. Засинай, зірочка моя, хочу з скоріше тебе побачити уві сні. До зустрічі, кохана!

Спокійної ночі, нехай спиться солодко в затишній ліжечку під теплою ковдрою на м’якої подушці, і нехай сняться смачні і ароматні ватрушки.

Гарні побажання спокійної ночі дівчині

Кохана, скоріше сховайся теплою ковдрою і засинай! Нехай тобі буде затишно і спокійно, насняться самі добрі і яскраві сни. Якщо турбує щось, згадай про мене — твоєму люблячому і відданому лицаря. Нехай моя любов оберігає твій сон, посміхнися і спи міцно!

Кохана! Подивися уважно на шпалери. Тепер знайди на них найкрасивіший квіточку і сфокусуй погляд. Закривай очі і слухай мій гіпнотичний, заколисуючий голос. Я занурюю тебе в солодкий сон. Зараз ти побачиш самі прекрасні, чарівні сни. Твоє тіло розслабиться і прокинеться вже відпочив. А твій відданий гіпнотизер буде міцно обіймати тебе і чекати ранкової зустрічі. Спокійної ночі і добрих тобі снів, рідна.

Ось і підходить до кінця, природа засинає, і нічна цариця Тиша входить у свої володіння. М’який і цілющий сон незабаром повністю поглине тебе, і лише мовчазна місяць буде свідком твого глибокого дихання. Нехай тобі присниться чарівна казка. Спокійної ночі!