Close

Побажання коханій дівчині добраніч своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами добраніч для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Лагідних снів, мій ніжний кошеня, нехай ніжний і добрий, лагідний сон, постукає до тебе, впусти його ангел, він мною звернеться, в обійми тебе я у сні укладу зігрію і ласку тобі подарую, прокинувшись на ранок в обіймах моїх, ти солодко і ніжно мені посміхнись. Тебе поцілую і до серця пригорну, і сніданок у ліжко я тобі принесу, на руки тебе я візьму, мій рідний, і в теплу ванну тебе занурю, нехай кожен день буде казкою зі мною.

Кохана, спокійної ночі. Нехай перетвориться в чарівництво твій сон, нехай повноцінним і добрим буде твій нічний відпочинок. Бажаю тобі, мила, позбутися втоми і негативних емоцій, бажаю налаштуватися на лад перемоги і підкорення нових вершин з самого ранку.

Самій, самій, самій, самій, самій прекрасній дівчині всесвіту бажає спокійної ночі самий, самий, самий, самий, самий закоханий хлопець планети! *

Мені не вистачає твого голосу, в порівнянні з ним дзюрчання води здається різким! Мені не вистачає твоїх очей, в порівнянні з ними зірки здаються тьмяними! Мені не вистачає твого волосся, в порівнянні з ними шовк здається жорстким! Мені не вистачає тебе, моя люба, адже тебе сьогодні вкрав сон!!!

Я хочу побажати тобі ласкавою ночі без спеки, без холоду, без завірюх. Ночі, яка вихором закружляє сновидінь і відведе в свою країну чарівництва

Побажання коханій дівчині добраніч своїми словами

Нехай ніч зіграє для тебе чарівну мелодію відпочинку, приємні звуки розслаблення звучать до ранку, а ніжні ноти блаженства заворожують. Нехай ця чудова музика манить найсолодші сни і світлі мрії. Добраніч, кохана!

Насолода мого життя, любов моєї душі і тіла, сенс мого існування, дівчинка моя надзвичайно лагідна і ніжна, як ця ніч! Я хочу побажати тобі мирного відпочинку цієї оксамитової вночі, і нехай нічна тиша огортає тебе своїми м’якими обіймами з ніг до голови! Нехай твій сон буде міцним і спокійним, затишним і безтурботним, повітряним і кольоровим! Бажаю тобі відчувати тобі мою любов у сні так само, як і наяву! Обіймаю тебе ніжно цілую тебе ніжно перед сном, і нехай смак мого поцілунку залишається у тебе на вустах до самого ранку, дівчинка моя кохана! Нехай глибина твого сну понесе тебе далеко від мирської суєти і подарує справжнє задоволення нічного відпочинку! Спи солодко, моя мила, та нехай твій сон буде неповторно чудовим і позитивним! Засинай з думкою про те, що вранці, я розбуджу тебе солодким та ніжним поцілунком! Спокійної нічки, мила моя!

Як прекрасна лань засинає на лузі, так і ти міцно спати в своєму ліжку, і нехай аромат весняної трави і квітів охороняють твій чуйний сон.