Close

Привітання вчительці, вчителю з днем народження в прозі, своїми словами, українською мовою

Самі красиві привітання з днем народження для вчительки тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати вчительку.

Привітання вчителю з днем народження своїми словами

Красиві привітання вчительці з днем народження своїми словами

Дозвольте привітати Вас з Днем народження! Ви світла, віддана і мудра людина, яка вчить доброти і чесності своїм особистим прикладом. Ви – Вчитель….. І ми дуже раді, що Ви є у нашому житті.

Вітаю з днем народження, чудовий вчитель. Від усієї душі бажаю Вам здоров’я, щастя і процвітання. Нехай Ваша праця завжди буде оцінена, хай Вам ніколи не загрожує ні смуток, ні нудьга, ні біда.

Вітаємо з днем народження! Вам бажаємо ми щастя і радості. Щоб улюблена робота приносила лише позитивні емоції і щоб Ваше шкільне життя ніколи не відбирало  час від сім’ї.

Вчителем може стати не кожен, адже ця професія, яка вимагає повної віддачі. Яка змушує діяти не розумом, а в основному серцем. Це, напевно, навіть не професія, а довгий життєвий шлях, який не кожен зуміє пройти. Бажаємо вам всього найкращого, доброго, світлого. Не знати ні горя, ні біди, ні негоди! Хай тільки щастя приходить до вас у гості і усміхнені школярі.  Посміхайтесь і радійте, адже ви цього гідні! З днем Народження!

Стільки побажань накопичилося для Вас. Адже Ви заслуговуєте тільки найкращих слів подяки. Дорогий наш вчитель, прийміть в знак поваги букет сердечних привітань, зібраний хлопцями з нашого класу. Нехай цей чудовий день стане початком щасливого і безбідного життя, повного сонячного світла і радості.

Бажаємо Вам у цей день щастя і добра, відчути всю повноту життя, радісно зустрічати ранок і зберегти це почуття до самої пізньої ночі. Хочемо побажати  все встигнути і з роками не старіти, а молодіти. Зберегти здоров’я і бадьорість і прожити багато-багато років!

Дякуємо Богові за те, що створив людину. Дякуємо будівельникам за те, що збудували цю школу. Дякуємо вашим батькам за те, що багато років тому в цей день народилися Ви. Дякуємо Вам за те, що колись обрали професію вчителя. Дякую, що прийняли нас і виховали, як рідних дітей. Вітаємо Вас, наш класний керівник, з Днем народження!

Привітання вчителю з днем народження у прозі

Зворушливі привітання вчителю з днем народження в прозі

Вам довіряють найцінніше – дітей, Ви любите їх і навчаєте необхідним знанням. Ваша професія нелегка, але в ній все Ваша життя і щастя. Дякуемо Вам за те, що Ви наша вчителька. Успіхів Вам і багато-багато радості. З Днем Вчителя!

Вітаємо з днем народження! З найкращими побажаннями у цей святковий день. Успіхів, здоров’я, радості і щастя! Нехай удача супроводжує вас у всіх справах і в житті буде безліч цікавих і чудових подій!