Close

Привітання з днем народження мамі від дітей і онуків у прозі, своїми словами, українською мовою

Підібрали оригінальні привітання з днем народження мамі від дітей і онуків у прозі, своїми словами, українською мовою для посмішки, доброго настрою. Збірник найцікавіших привітань з днем народження мамі

Привітання з днем народження мамі від дітей і онуків у прозі

Дорога наша, рідна, мила, чудова, вітаємо тебе з днем народження. Ти — найкраща мама і бабуся! Нехай кожна мить твого життя буде щасливою, хай кожен день дарує тобі радість, достаток, добробут, гармонію, любов близьких людей та теплоту родинних душ.

Дорога матуся і мила бабуся, твої улюблені діти й онуки вітають тебе з днем народження. Рідна, ми тобі бажаємо сонячного світла душі й доброго настрою, безнапасної дороги до твоїх цілей і бажань, вірною удачі й великих справ, поваги та розуміння оточення, міцної любові сім’ї, високого достатку в домі та затишної атмосфери.

Дорога наша мама і бабуся, бажаємо тобі багато позитивних емоцій, міцного здоров’я і мільйони щасливих днів! Нехай сонце у твоїй душі завжди сяє яскраво, адже ти така позитивна і добродушна людина! Знай, ми тебе дуже любимо і бажаємо, щоб всі твої мрії збулися, а ми тобі в цьому допоможемо!

Прекрасна, мила, гарна, добра, ніжна, чуйна, незрівнянна наша матуся! Ми дуже раді, що ти у нас є, і що ти саме така! З усього серця вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо, щоб у твоєму житті було більше радості, світла, тепла і яскравих посмішок! І нехай здійсняться всі твої мрії!

Дорога наша мама, вітаємо тебе з днем народження. Ми перед тобою в неоплатному боргу. Величезне тобі спасибі, що ти вивела нас у люди, нічого не беручи замість. Сьогодні у тебе, мамо, прекрасне свято – День народження. Бажаємо тобі люба, море щастя, більше посмішок, міцного здоров’я. Нехай те добро, яке ти віддаєш нам, обов’язково повернеться до тебе сторицею. Будь завжди молодою і красивою. Нехай все те, про що ти мрієш, неодмінно виповниться. Хай добрий янгол завжди оберігає тебе.

Улюблена наша мама, вітаємо тебе з днем народження. Бажаємо тобі найголовнішого — здоров’я і терпіння. Адже твоє здоров’я — це наш спокій, а твоє терпіння — це наш добробут. Часом тобі складно з нами, і тому ми просимо у тебе пробачення за наші вчинки й слова, але, наперекір всім дрібницям життя, ти для нас залишаєшся самою рідною і коханою. Адже тільки ти зігріваєш нас своїм материнським теплом, коли нам погано, тільки ти притискаєш нас до своїх грудей і пестиш. Ми дуже любимо тебе, наша рідна. З днем народження! Будь щаслива.

Дорога матуся, твої діти вітають тебе з днем народження. Ми тобі з щирого серця бажаємо щохвилини відчувати себе щасливою і коханою, отримувати завжди від життя все, чого хочеться і до чого прагне душа. Міцного тобі здоров’я люба, всіх земних благ і радісних подій у житті.